جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

محصولات ساخته شده از فولاد آلومینیوم در محدوده قیمت متوسط فروخته می شوند ، همچنین بسیار بادوام هستند ، اما مقایسه آنها با یک مارک خودرو خاص دشوار است ، زیرا انتخاب در بازار زیاد نیست (فقط چند شرکت تولید می کنند).

آنها از نظر کاهش سر و صدا کارایی خوبی دارند ، اما از نظر جریان گازها ، شاخص ها در اینجا کم هستند.

اما چنین صدا خفه کن ها به ندرت در اتومبیل های تیونینگ و اسپرت یافت می شوند ، زیرا طراحی آنها نتایج خوبی را از نظر آیرودینامیک نمی دهد ، دلیل آن تلاطم زیاد گازهای خروجی است.

پیش از شروع این مبحث نکاتی به نظر میرسد که با رعایت آنها میتوان خودرو و موتور آن را به شرایط کاری استاندارد نزدیک کرد و در بسیاری از موارد رسیدن به حالتهای استاندارد توانايی حل مشکل را داشته و احتمالاً باعث انصراف شما از ایجاد تغییرات در موتور و افزایش توان آن میگردد.

بنابراین در اولین ترمزها باید کمی احتیاط کنید تا لنتها گرم شود. به عنوان مثال ، می توانیم دستگاه هایی با مخروط سوراخ دار برداریم (به بالا مراجعه کنید).

صدا خفه کن های مدرن به سه نوع تقسیم می شوند: اتلاف کننده ، واکنشی و ترکیبی. در این فرم ، راه حل های طراحی از صدا خفه کن واکنشی و اتلاف کننده تجسم یافته است. نقطه ضعف افزایش سر و صدا است ، بنابراین چنین محصولاتی در درجه اول تنظیم می شوند و به ندرت در اتومبیل های معمولی استفاده می شوند ، به عنوان یک قاعده ، فقط در خودروهای اسپرت.

همچنین ، از نظر طراحی ، آنالوگ های جت پیچیده هستند ، بنابراین ، آنها عمدتا در شرایط کارخانه تولید می شوند. آنها در محدوده قیمت بالا در بازار به فروش می رسند ، مزیت بزرگ آنها – با وجود قیمت بالا ، در مقادیر زیادی تولید می شود و می تواند با اکثر مارک های خودرو مطابقت داشته باشد.

• خرابی ترموستات بررسی و در صورت معیوب بودن تعویض شود. به همین دلیل این موتور ۲٫۳ لیتری را که با دانش تیم های طراحی موتور فرمول یک توسعه داده شده بود، به AMG داد و در نتیجه تغییرات، قدرت موتور از ۱۳۶ اسب بخار در حالت استاندارد به ۱۸۵ اسب بخار در حالت جاده و ۳۲۰ اسب بخار در حالت مسابقه افزایش یافت.

در این حالت بالاترین بازیابی به ترتیب 98.5 درصد برای پالادیم و 88 درصد برای رودیوم به دست آمد. داوود افشار، معاون مهندسی مگا موتور، در این خصوص گفته که پروژه بازیابی مواد و فلزات کاتالیستهای کارکرده، از اواخر سال ۹۸ کلید خورد.

این محصول ساخته شده از فولاد ضد زنگ می تواند با استفاده فعال از خودرو ، 6 تا 10 سال دوام بیاورد ، زیرا حداقل مستعد خوردگی است. 3- نگهداری نیروی انسان: با توجه به نیاز واحد تولیدی به نیروی انسانی ماهر جهت انجام امور به اداره کارو امور اشتغال اعلام نیاز می شود و متناسب با درخواست نیروی انسانی جهت گزینش به واحد معرفی می شوند که پس از آزمایش فنون و مهارت و تکمیل و پرسشنامه های استخدامی و تکمیل مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه، آزمایش بهداشت و سو پیشینه معرفی خواهند شد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.