جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

شاید بتوان گفت که در منبع اگزوز هم چنین اتفاقی میافتد، یعنی امواج صدای تولید شده در موتور، منعکس شده و در نهایت کمتر میشود تا صدای خروج گازها، گوشخراش نباشد. حجم این امواج زیاد نیست اگر سریعتر از یک گلوله حرکت کنند.

این به دلیل این واقعیت است که یک گلوله با عبور از هوا ، امواج را در آن ایجاد می کند ، شبیه موج هایی که هنگام حرکت یک قایق روی آب بوجود می آیند. با این حال ، اگر گلوله سریعتر حرکت کند ، به نظر می رسد که انرژی موج پس از آن را جمع می کند ، و بنابراین برای شنوایی انسان به عنوان یک ضربه تلقی می شود ، چیزی شبیه رعد و برق در رعد و برق.

بهتر است با فروشگاه های تخصصی تماس بگیرید که در آنها می توانید نه تنها تعدیل کننده صدا برای کارابین یا پنوماتیک خود ، بلکه سایر تنظیمات سلاح را نیز انتخاب کرده و خریداری کنید.

چند روز بعد برای من گزارش آمد که پسرک درست میگفته است. به گزارش خبرنگار مهر، گمانه زنی ها نشان می دهد که از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری با اعلام قیمت های جدید بنزین، عملا سهمیه بنزین نیمه یارانه ای با قیمت 400 تومان دیگر به کارت های هوشمند سوخت واریز نخواهد شد.

لوله هایی که خم نازک نیستند، می توانند یک درصد قطر خود را در خم های تیز دارند، که باعث محدودیت آنها می شود. به همین دلیل است که وقتی یک شلیک کاملاً بی صدا لازم است ، آنها از یک سلاح تک تیر استفاده می کنند.

صدای ایجاد شده توسط انبساط (از فشار حدود 200 کیلوگرم بر سانتی متر مربع تا فشار معمول جوی 1.9 کیلوگرم بر سانتی متر مربع) و خنک کننده (از صدها درجه تا دمای هوا) گازهای پودری در لحظه خروج از بشکه ، و این گازها در بیشتر موارد گلوله را دنبال می کنند ، اما برخی از آنها هنوز به شکاف بین لوله و گلوله نفوذ می کنند و بنابراین از گلوله پیشی می گیرند.

به منظور کاهش فشار ، لازم است که گازها قبل از تماس با هوای اتمسفر فرصت گسترش پیدا کنند. افزایش آلایندگی خودرو تا حدود ۳۰ برابر، افزایش مصرف سوخت خودرو و افزایش صدای موتور از معایب حذف می باشد.

1) صدای راه انداز مکانیسم سلاح ، برخورد مهاجم به کپسول ، صدای جرقه کرکره و غیره. تنها راه خلاص شدن از شر این علت کاهش سرعت گلوله است که می توان با استفاده از فشنگ های مخصوص با شارژ پودر کوچکتر یا کوتاه شدن لوله سلاح به این هدف دست یافت.

3) موج ضربه ای صوتی که در صورت فراتر رفتن از سرعت صدا (330 متر بر ثانیه) در پشت گلوله ایجاد می شود.

2. خرابی ترموستات بررسی و در صورت معیوب بودن تعویض شود. گازهای پودری که پس از خروج از بشکه به طور مداوم انرژی خود را در هر محفظه خنک کننده انبساط از دست می دهند. از نمای جلو، ظاهر آن خیلی خشن است و با داشتن اعتماد به نفسی بالاتر و ظاهری ستیزه جویانه تر، عملکرد بسیار خوبی در حالت اسپرت از خود نشان می دهد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.