جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

ایمنی موتورسیکلت: اولین و مهمترین نکته در مورد خرید موتورسیکلت توجه به ایمنی آن است. اولین نمونه مدلهای ارزان قیمت ۱۲۵ سی سی هستند که در ایران محبوبیت بالایی دارند. موتورسیکلت بدون کلاچ: اگر به دنبال یک موتورسیکلت هستید که راندن آن آسان و مصرف سوخت کمتری داشته باشد بدون شک نمونه بدون کلاچ بهترین گزینه است.

صدای قرقر در موتور 206 یا هر اتومیبل دیگری نیز از سری مواردی است، که ممکن در اثر این ایراد با آن مواجه شوید. اگر خودروی شما دارای کاربراتور است، دهانه آن ممکن است تنظیم نباشد و یا خراب شده باشد.

39 – حمل اشیا طویل بنحوی که قسمتی از آن از عرض وسیله نقلیه خارج شود . قیمت موتورسیکلت: دومین نکتهای که هنگام خرید موتورسیکلت باید به آن توجه داشته باشید قیمت آن است.

وزن موتورسیکلت: به وزن موتورسیکلت هم توجه ویژهای داشته باشید. از آنجایی که فلزات پلاتین، پالادیوم و رودیوم خصوصیاتی دارند که باعث می شود فلزات سنگین و گازهای سمی به آنها جذب گردند، در کاتالیست های خودرو از این فلزات استفاده می شود و به همین دلیل همیشه کاتالیست های مستعمل مورد توجه بازیافت کنندگان فلزات گرانبها بوده اند.

موتورسیکلت کلاچدار: اگر موتور سوار حرفهای هستید و با استفاده از کلاچ مشکلی ندارید پیشنهاد میکنم مدلهای کلاچدار را انتخاب کنید، زیرا این افراد با این مدل به خوبی در خیابانها حرکت میکنند و شتاب و قدرت بیشتری دارند. همیشه موتور سوارهای حرفهای از موتور سنگین استفاده میکنند.

موتورهای ممنوعه که جزو موتورهای لوکس و لاکچری به حساب میآیند و حجم موتور آنها بین ۲۵۰ تا ۱۱۰۰ سی سی میباشد که بیشتر مسابقهای محسوب شده و حرفهای میباشند.

او را با حکم بازداشت به زندان فرستادم و دستور دادم تا در مورد خانوادهاش و این که این پسر میگوید بسیار فقیر است بررسی شود.

بنابه اصل اصطکاک هر گاه دو جسم به هر نحوی با یکدیگر تماس داشته و با همدیگر کار کنند در اثر اصطکاک، تولید گرما خواهند کرد که در نتیجه منبسط میگردند، برای خنثی کردن این اصطکاک و گرما بین قطعات متحرک موتور را باید روغنکاری کرد تا از سائیدگی و فرسودگی قطعات جلوگیری شود و ضمن روانکاری، خنک نیز بشوند.

یک روغن موتور مرغوب، دارای گرانروی مناسب و ضریب اصطکاک بسیار پایین بوده و توانایی روانکاری بخشهای مختلف و قطعات متحرک موتور را دارا است. برای درک بهتر رفتار سیستم مولتی پلکس فرض کنید کنار یک ساختمانی هستید که دارای ۵۰۰ واحد است و شما کلید واحد ۵۵ را میزنید و زنگ واحد به صدا در می آید، تصور کنید، نمی توان برای هر واحد یک کلید و یک زنگ جدا قرار داد و چه بسا سیمکشی بسیار سنگینی خواهد داشت بنابراین از یک سیستم هوشمند استفاده می شود.

12.هر روز یا هر هفته مقداری اب کم میکنه ( در صورتی که سیستم خنک کننده دچار نشتی نباشه ) در یک هفته اصلا نباید مقداری اب از رادیاتر شما کم شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *