جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

من عکس پیکر بعضی از خلبانها را دیدهام. من آنموقع ستوان ۲ بودم. آنموقع پایگاه شیراز مثل الان عملیاتی نبود. سال ۴۸. شیراز بودیم و با F5 پرواز میکردیم. وقتی میخواستیم برای مأموریت برویم، باید خانواده را فراموش میکردیم.

شنیدهام وقتی هواپیما در آب میخورد، از خشکی بدتر است. خلبان شکاری وقتی پایش را روی رکاب هواپیما میگذارد و وارد کابین میشود، باید همهچیز را فراموش کند. براتپور: آقا، ما خودمان رفتیم کیسهکیسه جنازه خلبان را جمع کردیم و آوردیم.

بعد ما رفتیم تکههای جنازهها را جمع کردیم. آنها تایید کردند که این پسر واقعا فقیر است و باید چند نفر دیگر را هم بجز خودش اداره میکرده است. آنجا دو فروند هواپیما به هم خوردند و در دریاچه مهارلو سقوط کردند.

زمانی که در قسمت نشتی اپوکسی مالیده و پچ را روی آن قرار دادید، اگر کمی اپوکسی از لبه های پچ بیرون زد، موردی ندارد. باید از قرار دادن دیزل ژنراتور در محیط های مرطوب اجتناب شود. آنهایی که هواپیمایشان زمین خورده یا آنهایی که جنازهشان در کابین تابیده و بدنشان چرخیده؛ طوری که دست بهیکجهت و سر به جهت دیگر چرخیده!

حالا یا از مأموریت برمیگردد یا برنمیگردد. گاهی اوقات حتی با یک سیگنال یا چراغ جلو مشکل است که به رانندگان در نزدیکی خود نشان دهید. اتصال فرمان شل است.

در بسیاری از کشورها در آوردن کاتالیزور و رانندگی بدون آن تخلف سنگینی محسوب میشود و خلاف قانون است. مبدلهای کاتالیستی همچنین در ژنراتورها، اتوبوسها، کامیونها، قطارها و تقریبا در تمامی ماشین آلات با موتورهای احتراق داخلی، دیده میشوند. با دست تکهتکه گوشتها را در کیسه میریختیم.

در برخی شرایط، حتی لازم است تغییراتی روی شاسی اعمال شود تا سیستم جدید بهش متصل شود. ترمز اگزوز معمولا در قسمت خروجی توربوشارژر قرار گرفته است و جلوی خروج دود اگزوز را می گیرد. اگر قرار بود بترسیم که دیگر بعد از اینماجرا، پرواز نمیکردیم.

ریش عظیم و شاداب موتور، و همچنین افزایش قدرت Moped، شواهدی وجود دارد که همه چیز با موفقیت انجام شد.

1. انواع زیربنایی (مخزن ، محافظ ها ، درب ها ، درب جعبه ، پوشش چنگال جلویی ، ضربدری بالایی) باید قبل از پوشش کاملا تمیز شوند و دارای یک سطح صاف با حذف مکانیکی بی نظمی ها باشند.

لوله های رابط اگزوز : این لوله ها رابط بین منیفولد دود ، انباره و سر اگزوز می باشد و از نظر طراحی دارای یک سری استاندارها می باشند که با توجه به جنس، طول و شعاع قوس ها و از همه مهم تر قطر اسمی لوله تاثیر بسزایی در کاهش فشار منفی دارد .

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *