جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

اگر سر شمع ها از روغن، دوده یا سایر مواد پوشیده شده باشد، بنزین ناقص میسوزد و دود سیاه از اگزوز خارج میشود. وجود چنین دودی و خروج آن از اگزوز در اتومبیلهای دیزلی قدیمی پدیدهای عادی است که معمولا در ابتدای استارت زدن موتور از لوله اگزوز خارج میشود ولی تحت هیچ شرایطی دود سیاه نباید از اگزوز اتومبیلهای با موتور بنزینسوز خارج شود و چنانچه چنین دودی خارج شود به معنای آن است که مخلوط هوا و سوخت، بیش از اندازه غلیظ بوده که دلیل آن احتمالا ناشی از آن است که اگر اتومبیل قدیمی و مجهز به کاربراتور باشد موتور در حالت ساسات اتوماتیک گیر گرده است و یا دلایل دیگر میتواند ناشی از وجود نشتی در انژکتور سوخت رسان، فشار بیش از حد سیستم سوخترسانی، نقص عملکرد سنسور اکسیژن و بالاخره گرفتگی فیلتر یا صافی هواکش باشد.

اگر بنزین ناقص میسوزد یا دود زیادی از اگزوز خارج میشود، نشان دهنده این است که یا سوخت زیادی وارد موتور میشود یا شمع ها خوب جرقه نمیزنند، هر دو مورد میتوانند باعث هدر رفتن نیروی موتور بشوند.

از طرفی، چنانچه سوخت ناقص بسوزد و دود سیاه هم از اگزوز خاج نشود، نشانه این است که بنزین کمی با هوا مخلوط شده است.

اگر نسبت ترکیب سوخت با هوا درست نباشد و یا یک ایراد برقی وجود داشته باشد، ممکن است چنین مشکلی به وجود بیاید. خارج شدن دود سیاه از اگزوز میتواند نشانه این باشد که بنزین زیادی با هوا ترکیب شده و نسبت ترکیب آن ها به هم خورده است.

فروش و ارسال انواع لوازم یدکی و قطعات ماشین جک J5 به اصفهان ، شیراز ، خراسان ، تبریز، ارومیه ، اراک ، همدان ، بندر عباس ، گیلان ، مازندران ، کرمان ، رشت ، کردستان ، اهواز ، خوزستان ، عسلویه ، ماهشهر ، بوشهر ، آذربایجان ، هرمزگان ، اردبیل و سایر شهرستان ها.

صوفی در پایان گفت:متاسفانه درگوشه وکنارشهرکرج،تعمیرگاه های فاقد مجوزی هستند که به قصد سودجویی وگرم کردن بازار خودشان،اقداماتی ازاین دست را انجام می دهند.این قبیل تعمیرگاه ها برای فرار ازقانون و شناسایی نشدن از سوی اتحادیه ،اقدام به جابجایی محل خود می کنند که همین موضوع روند رسیدگی به شکایات و تخلفات آنها را سخت می کند.

برای خرید کاتالیزور پژو 405 دو سنسوره قبل از هر چیزی باید بدانید که این محصول دارای استاندارد الزامات آلاینده نیز می باشد و همانطور که از اسمش پیداست؛ تنها مختص برند پژو مدل 405 میباشد.

اگر از موتور بوی بسیار بدی به مشام میرسد نباید آن را حرکت بدهید و وقت آن است که آن را تا تعمیرگاه بکسل کنید. یک راه که خیلی ساده و مبتدیانه است و دیگری راهی که پیشرفتهتر است و تاثیر بهتری هم دارد.

روش بررسی: در صورتی که صدای بلندی از بالای موتور بیاید و علامت خاص دیگری مانند بد کار کردن موتور مشهود نباشد احتمال آن وجود دارد که مشکل از گژنپین باشد.

ناقص سوختن زمانی اتفاق میافتد که ترکیب بنزین و هوا در اتاقک احتراق به طور کامل آتش نمیگیرد و این احتراق در جای دیگری از سیستم روی میدهد. دو رینگ بالا رینگهای تراکمیاند که سبب میشوند فشار ناشی از تراکم و احتراق در محفظه احتراق بماند و مانع کمپرس رد کردن شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *