جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

دستی به موهای آشفتهام که زیر کلاهم مخفیشون کرده بودم کشیدم و با چشمهایی که لرزه به جون مردمکهاش نشسته بود نگاهش کردم. معصومیت کودکانهای که توی چهرهاش پر میکشید زنده بود و پوست تابانش به زیبایی میدرخشید اما چشمهاش، چشمهایی که روزی از شیطنت لبالب پر بود الان مملو از خستگی شده!

۲- با استفاده از سمباده سطح روی لوله اگزوز را آماده کنید. در مدل فوق عملکرد ورزشي اتومبيل تا حد زيادي افزايش يافته است.بهينه سازي آيروديناميکي و ثبات در رانندگي در سرعت هاي بالا در جاده ها و اتوبان ها و وجود پيش بند جلويي و بال و دريچه هاي عقب به افزايش ايمني مدل مذکور کمک کرده اند.وجود تعليق ورزشي ضد رول، ترمزهاي ورزشي، نوار ايمني ساخته شده از آلومينيوم براق ، برف پاکن شيشه جلو ، سيتم اگزوز با 4 لوله ساخته شده از فولاد ضد زنگ، صندلي هاي ورزشي،به کار گيري چرم Alcatra در فضاي داخلي وحکاکي آرم ABT برروي( درپوش مخزن سوخت، دستگيره اهرم دنده) از ديگر تجهيزات به کاررفته در مد فوق هستند.

زمان تنظیم: سالی یک الی دوبار به صورتی که صدای خروج دود از اگزوز یکنواخت باشد و کم و زیاد نشود. استفاده از سوزن انژکتور نارنجی رنگ با ظرفیت پاشش سوخت بیشتر(157cc) در موتور های NFU (سری اول)، نسبت به سوزن های آبی (135cc) و مشکی(120cc) در در دوره های بعدی ساخت 206 با موتور های N6A و ایرانیزه ، مزید بر علت شتاب بهتر 7.4.4 ها است.

علاوه بر این ، دسته ای با طراحی زیبا در قسمت بالای آن وجود دارد که به شما راحتی می دهد.شرط می بندم شما پنل LCD را در جلو دوست خواهید داشت. اگر می خواهید جلوه های رسا تری در صدای جریان جلو داشته باشید ، راه دیگری برای ایجاد صدا خفه کن وجود دارد که در زیر به آن می پردازیم.

1. راه اندازی و خاموش شدن الکتریکی – پانل های کنترل خودکار ،شروع به کار اتوماتیک ژنراتور شما را در حین قطع برق آغاز می کنند.

ـ اين تبصره به موجب مواد 2، 13 و 18 آييننامه صدور انواع گواهينامه رانندگي مصوب 9/11/1390 هيأتوزيران كه در همين مجموعه درج شده است منسوخ ميباشد. این یک چیز کوچک سبک است.

این در حالی است که سنتز کربن فعال با این روش با حفظ کیفیت و بدون ورود پساب به محیطزیست انجام میپذیرد. چرا صدای زجههای قلبم رو که از این کار منعم میکرد رو نمیشنیدم؟

با نفسی رفته سرم رو بلند کردم، آرنیکا رو محو میدیدم یعنی همه رو محو میدیدم که با تیری که قلبم کشید چشمهام سیاهی رفت و روی زمین افتادم. زبونم در برابر آرنیکایی که تا ساعتی پیش قصد جونش رو کرده بودم بند اومده بود؛ من چطوری تونستم قاتل نفس انسانهایی که فقط از روی سادگی پیشنهادهام رو قبول میکردند بشم؟

حالا که خوب فکر میکنم میبینم که تمام وجودم رو بوی خون برداشته بود؛ خونی که از ترس مجازاتهای ساترا و بیتا ریخته بودم! به هر حال یادتان باشد که استارت نخوردن خودرو، روشن شدن چراغ باتری یا دینام و همچنین شنیدن صداهای غیر معمول از موتور میتواند جزو نشانههای خراب شدن دلکو به حساب بیاید.

وقتی که افکارم پی اتفاقاتی که از سرم گذشته بود دوید حال دلم بد شد و سرم گیج رفت. توی دلم به لحن شیرینش لبخند زدم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *