جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

در خودروهای معمولی بهمنظور کاهش صدای خروجی، مسیری پر پیچوخم و طولانی طراحی شده است، اما در خودروهای اسپرت با نصب هدرز، خالی کردن کاتالیزور، استفاده از لوله اگزوز با کیفیت بالا، حذف انباره و ایجاد یک مسیر صاف برای خروجی هوای موتور تا حد چشمگیری میتوان موجبات افزایش توان خروجی و چالاکی را فراهم کرد.

استفاده از شمعها و وایرهایی با مقاومت کمتر، استفاده از شمعهای چند الکترود، تقویت سوزنهای انژکتور، به کار گرفتن کوئل قویتر و تقویت دینام از روشهای تقویت سیستم برقرسانی خودرو در بخش تیونینگ موتور خودرو است.

بنابراین پس از تقویت موتور و افزایش توان خروجی اتومبیل خود حتما باید ترمزهای خودرو را هم ارتقا دهید. مرتضي لعل – سبزوار 63-سلام من خودرو دنا دارم واقعا عاليه بي سر و صدا مصرف بنزين در جاده معمولي 6.5 و کوهستاني 7.5 هست در داخل شهر مصرف 8.5تا 9 ليتر در صد کيلومتر هست بستگي به مقدار گاز دادن و ترافيک داره.کورز کنترلش واقعا عاليه خوب کم و زياد ميشه جا داره خيلي خوب موتور بي صدا آپشنهاي واقعا عالي ولي فقط يه ضعف کوچک داره اونم تو گاز خوردن هست چون دريچه گازش برقي هست و دير حرکت ميکنه در صورت تخته گاز تا دور موتور 4 رو آهسته و بعد از اون رو خوب کار ميکنه ولي رو سيستم کورز کنترل درست و سريع کار ميکنه.

نصب استرسبار، تقویت سیستم تعلیق و تغییر زاویه چرخها از روشهای ارتقا سیستم هندلینگ خودرو و افزایش چسبندگی خودروهای تیونینگ شده محسوب میشوند. دقت داشته باشید، همانطور که بارها در طول این مقاله به آن اشاره شد، تیونینگ خودرو به مجموعه تغییراتی در جهت ارتقا راندمان پیشرانه و زیبایی ظاهری خودرو گفته میشود و تنها با تغییر چراغها و یا رینگ خودرو، نمیتوان ادعا کرد که یک تیونینگ کامل و اصولی صورت گرفته است!

معمولاً از بیشترین قابلیت تغییر برخوردار هستند. با استفاده از موتور و انرژی الکتریکی منبع تغذیه، چرخ پره دار سوار شده بر روی شفت دستگاه حرکت می کند و سرعت آن افزایش می یابد.

برای همین این موتور در بهترین حالت چیزی در حدود 270 اسب بخار قدرت دارد و نباید از آن انتظار توانایی حرکتی خودروهای فیسلیفتشده را داشت. چگونه می توان با دیدن دود اگزوز عیب موتور را تشخیص داد؟

اما خراشیدگی ها یا سوراخ های کوچک را می توان با اپوکسی، وصله ها یا پچ های کوچک تعمیر کرد و یا حتی در نشتی های کوچک می توان از نوار عایق اگزوز استفاده کرد.

علاقه مندان به استفاده و بکارگیری از این محصول، به علت داشتن این ویژگی های منحصر به فرد روز به روز در حال افزایش هستند.

منبع اگزوز دیزل ژنراتور سیلندری: این نوع منبع اگزوز از اولین طرح های منبع اگزوز بودند. همان طور که میدانید اگزوز قطعهای در سیستم احتراق هر وسیله نقلیه موتوری است. درصورتیکه خودرو قابلیت افزودن توربوشارژ و سوپرشارژ را داشته باشد، اضافه کردن این سیستمهای پرخوران به همراه یک اینترکولر قدرتمند و انجام تغییرات حسابشده در ECU خودرو، میتواند قدرت و گشتاور پیشرانه خودرو را تا 50 درصد افزایش میدهد.

بهینهسازی و تقویت مجموعهی تعلیق و ترمز خودرو، در کنار افزایش قدرت خودرو امری کاملاً لازم و ضروری است. این خودروها به دلیل محبوبیت زیاد در کلاس جهانی، در بخش قطعات افتر مارکت، بسیار غنی هستند و تنوع محصولات و قطعات تقویتشده برای آنها بسیار بالا است؛ اما در مقابل، خودروهای ناشناس و کمتر شناختهشده، به دلیل اقبال کمتر جهانی، در بخش افتر مارکت بسیار ضعیف هستند و خیلی نمیتوان روی قابلیت تیونینگ کردن آنها حسابی باز کرد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *