جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

اگر صدای کلیک شنیدید و بهدنبال آن خودرو روشن نمیشود، باتری خودرو خوابیده است. در برخی از موتورها ممکن است واشر سرسیلندرهای مسی استفاده شود. اگر روغن ترمز با قطعات دیگر تماس داشته باشد، فوراً با استفاده از یک قطعه پارچۀ خشک آن را پاک و تمیز کنید.

اگر بوی بنزین در اتومبیل بوجود می آید ، قبل از هر چیز باید جوش را بازرسی کنید. در صورت بی نظمی ، اتصال جوش به سرعت می تواند تجزیه شود. گردن پرکننده را می توان با استفاده از واشر لاستیکی به مخزن سوخت جوش داده یا پیچ کرد.

بوی بد داخل خودرو می تواند در اثر نقض تمامیت شلنگ های لاستیکی اتصال پمپ سوخت ایجاد شود. یک نقطه ضعف دیگر سیستم سوخت وجود دارد – کاور ، که پمپ سوخت را در یک ماژول درون مخزن نگه می دارد.

آنها بعنوان یک لینک انتقال بین خط سوخت و مخزن خدمت می کنند. هنگام حرکت ، می تواند از پایه جدا شود یا شکسته شود. به غیر از نشتیهایی که از هر جایی بالاتر از نقطه مذکور، مانند روی سرسیلندر یا کاور سوپاپها باشد، علت به احتمال زیاد سوختن واشر سرسیلندر است.

تعویض گیربکس، سر سیلندر، میلنگ، سوپاپها نیز از دیگر موارد مؤثر در افزایش راندمان پیشرانه خودرو است. زیر این پوشش یک واشر لاستیکی قرار دارد که اغلب یک پیوند ضعیف است.

چندین بار این کار را کردم تا این که بار آخر ماموران من را بازداشت کردند. بخش سوم ـ سبقت ماده 132 ـ رانندگاني كه قصد سبقتگرفتن از وسايل نقليهاي را كه در جهت آنان حركت مينمايند دارند، در محلهاي مجاز و در صورت لزوم پس از روشن كردن چراغ راهنما و يا با دادن علامت لازم تنها از سمت چپ آنها سبقت گيرند و پس از سبقت و طي مسافت كافي، بار ديگر با روشن كردن چراغ راهنما و يا با دادن علامت به طرف راست راه متوجه و در مسير قبلي خود قرار گيرند به نحوي كه راه وسيله نقليهاي كه از آن سبقت گرفته شده بسته نشود يا موجب تصادف نشود.

ماده 94 ـ هيچكس حق ندارد بدون اجازه مقامات شهرباني تغييراتي درعلائم راهنمائي ورانندگي وديگروسائل تنظيم عبورو مرور وسائل نقليه وراه آهن بدهد ويا درمتن آن تصرفاتي نمايد. شنیدن صدا هنگام استفاده از خودرو یکی از این علائم می باشد، بنابراین با داشتن اطلاعات این زمینه، و عیب یابی خودرو از روی صدا، کمک مکانیک خودرو خود باشید.

در حالتی که از اگزاست فنها در گردش هوا استفاده شود، هوا پس از فیلتر شدن دوباره به محیط اولیه بازمیگردد .

این قسمت معمولاً با پیچ هایی که به سوراخ های حفر شده در امتداد کانتور پیچیده می شوند ، بست می شود.

در ابتدا باید گفت که آلومینایز یک نوع پوشش می باشد که به خاطر ویژگی های مطلوبی که دارد باعث مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت در برابر حرارت های بالا میشود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *