جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

درست است که این مدل گیربکس بسیار پیشرفته و باعث کم شدن مصرف سوخت و بهینه شدن عملکرد خودرو و انتقال نیرو است اما این موضوع را نیز باید مدنظر قرار داد که تعویض نشدن دنده به صورت سنتی شاید کمی برای جوانان کسل کننده باشد و به مذاق هر کسی خوش نیاید.

لذا به صورت خلاصه لنسرها یا موتور 1.6 لیتری با گیربکس دستی و یا خودکار 4 سرعته خودکار دارند یا موتور 1.8 لیتری با گیربکس CVT. سوزن های انژکتور تاثیر زیادی در توان موتور و شتاب خودروها دارند و وظیفه ی آن ها انتقال بنزین به داخل پیستون ها می باشد.

3. به جای یک کارخانه ، یک صدا خفه کن دو سایز بزرگ را قرار دهید. طراحی کلی خودرو هرچند خطوط منحنی و نقاط شکسته و تیز زیادی ندارد ولی در عوض طراحی ساده و عامهپسندانهای دارد که اگر میتسوبیشی در کنار قابلیتهای اتومبیل توجه بیشتری به ظاهر، همچون قرار دادن چراغهای راهنما در آینههای کناری و اصلاح خروجی اگزوز و پنهان کردن کاتالیزور اگزوز در پشت سپر یا قرار دادن یک دیفیوزر در زیر سپر عقب، میتوانست چهرهای خشنتر و اسپرتتر را از محصول سدان اسپرت خود به نمایش بگذارد.

البته دیگر تغییراتی نیز به چشم میخورد، به طور مثال روی مدل 1.6 رینگهای 16 اینچی قرار گرفته ولی در مدل 1.8 رینگهای 18 اینچی قرار گرفته و یا در مدل 1.8 روی صندوق عقب یک بال قرار گرفته است.

این محصول یعنی لنسر، حدود یک سالی میشود که توسط نمایندگی رسمی این کمپانی یعنی آرینموتور تنها در دو مدل 1.6 لیتری و 1.8 لیتری برای بازارهای ایران عرضه میشود که بازگشت لنسر در چهلمین سالگرد تولدش به ایران میتواند مقدمه خوبی برای موفقیت این برند در بازارهای داخلی باشد که با توجه به امکانات و بازه قیمتی آن در بازار داخلی رقیبی جدی برای دو هم وطن این خودرو یعنی تویوتا کرولا و هوندا سیویک به شمار میرود که چندی پیش موفق به تست میدانی نسخه 1.8 لیتری میتسوبیشی لنسر شدیم.

سرویس کردن این قطعه به معنی تعمیر و شستشوی کاتالیزور است که با استفاده از مواد شوینده انجام میشود. از جمله مضرات این نوع مواد برای تولید اگزوزها عدم مقاومت در برابر آن و شکنندگی آن در برابرات یا آسیب است، کربن قابل تعمیر نیست.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: بنا بر بند ۲۱۲۵ جدول جرایم رانندگی، تولید صدای نامتعارف یا ناهنجار از بوقهای شیپوری، لوله اگزوز، سامانه صوتی یا بلندگوی منصوب در وسایل نقلیه مبلغ جریمه ۴۰۰ هزار ریالی را به خود اختصاص خواهد داد.

در پارکینگ های بسته یا نیمه باز امکان تخلیه هوا بصورت طبیعی وجود ندارد و می بایست عملیات تزریق هوای تازه، خروج هوای آلوده و ایجاد جریان مابین این دو نقطه بصورت مکانیکی انجام شود. در نمای جلویی خودرو، چراغهای اخمو با پرژکتورهای اسپرت سیستم روشنایی آن را تشکیل دادهاند و جلوپنجره ذوزنقهای شکل یکپارچه با نوار کرومی حاشیه آن به همراه ورودیهای هوای روی سپر هم به خودرو هویت دادهاند و درب کاپوت عضلانی موتور هم با امتداد دو خط به مجموعه جلو پنجره منتهی شده است.

شروع به حرکت میکنیم. کاربراتور سوخت را برای هرگونه حرکت هوا در دیفیوزر پاشش می کند. توضیح مشکل : با گاز ندادن از موتور صدای کلیک و برخورد فلز ضعیف شنیده می شود.این صدا با گرم شدن موتور بیشتر می شود و هنگام حرکت معمولا شنیده نمی شود.

کنسول مرکزی خودرو، زیبا و در عین حال با اصلاح کلیدها و تنظیم کنندههای روی آن و همچنین جلوگیری از کثرت کلیدها، کارآمد طراحی شده و نوار مشکی رنگ براق، کنسول مرکزی و داشبورد را از هم تفکیک کرده است که در این مجموعه کلیدهای چرخشی سیستم تهویه مطبوع اتاق در قسمت زیر کنسول بیشتر از همه جلب توجه میکند و زیبایی بی نظیری را در این قسمت بوجود آوردهاند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *