جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

در برخی خودروهای امروزی از لوله های اگزوز چند لایه فولادی ضدزنگ استفاده می­شود، لوله های دو لایه، یک لایه درون لایه دیگر قرار دارد و در لوله های سه لایه، یک لایه پلاستیکی بین دو لایه فلزی قرار دارد، هر دو نوع لوله می توانند شدت صدای گاز خروجی را به نحوه مطلوبی کاهش دهند.

همین امر باعث میشود که در هنگام گاز دادن به موتور سیکلت لرزش بسیاری به گوش بخورد. در خودروهای انژکتوری اگز واشر منوفیلد آسیب ببیند سبب نوسان در دور موتور میشود (مانند خرابی استپر موتور خودرو) و صدای نشتی هوا شنیده میشود.

منیفولد معمولا در موتورها به دو شکل به کار میرود؛ این قطعه در موتورهای خطی در یک طرف و در موتورهای خورجینی به شکل v در دو طرف موتور قرار میگیرد.

بامو هم به طور جداگانه روی کارخانه سوختهای مصنوعی سرمایهگذاری کرده و برند انگلیسی مکلارن هم تا تولید نمونه اولیه موتورهای مخصوص سوخت مصنوعی پیش رفته است.

شرکت راد دیزل وارد کننده و تولید کننده و تامین کننده برتر انواع دیزل ژنراتور ها از بهترین برند های روز دنیا می باشد. مسئولان باید مانع تولید و واردات اینگونه وسایل مخرب شوند.

این رزوناتور جدید باید دارای مواد جاذب صدا باشد. یک رزوناتور دیگر بین رزوناتور پایه و صدا خفه کن نصب شده است.

روی قسمتی که رزوناتور پایه قرار داشت نصب شده است. ابتدا باید پیچ و مهره های فلنج را باز کنید ، پس از آن صدا خفه کن از لوله جلو جدا می شود ، سپس توصیه می شود که با طناب یا نوعی سیم به قفل فرمان ثابت شود تا آویزان نشود.

در بدترین حالت ، شما باید پیچ و مهره ها را قطع کنید ، زیرا فلنج ها اغلب ترش می شوند. پس از باز کردن همه پیچ ها و برداشتن همه بالش ها ، صدا خفه کن باید به سادگی بیرون کشیده شود.

طنین باید صداهای فرکانس پایین را پخش کند. توصیه می شود آن را از نمایندگی های معتبر خودرو و مارک های معتبر خریداری کنید. صدا خفه کن جدید باید با مدل و نوع خودرو شما مطابقت داشته باشد. در مرحله بعد ، باید خود صدا خفه کن را بردارید.

اگر سر و صدای کسل کننده ای وجود داشته باشد ، این عمل بار دیگر صداها را خاموش می کند ، که باعث می شود دستگاه کاملاً بی صدا باشد. به طور کلی ، هیچ چیز پیچیده ای وجود ندارد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.