جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

وقتی وایر مربوط به سیلندری که شاتون آن صدا می کند ، قطع شود ، صدا کاهش خواهد یافت . در برخی از طرح ها یک آمپر یا نشانگر وجود دارد که در حقیقت یک خلاء سنج می باشد. ژنراتور اینورتر اندازه کوچک که ما در یک کمپین یا هر فعالیت دیگر در فضای باز از آن استفاده می کنیم ، با کمک کانوپی در هر مکان باز کاملاً ذخیره می شود.در هوای مرطوب تمام پریزها و سیم های برق ایمن هستند.

با کمک سایبان، ژنراتور صنعتی خود را به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل می کنید. اهداف استفاده از کانوپی را در چند مورد می توان خلاصه نمود. به طور خلاصه، می توان گفت ، با کمک سایبان ها می توانید یک ژنراتور بی صدا بسازید.

در رِنج دستگاه های متوسط (با توان 100kva تا 400kva) ضخامت ورق شاسی کانوپی 4 میلی متر می باشد. اتصالات بدنه کانوپی باید با پیچ و مهره به یکدیگر متصل شوند تا در زمان انجام تعمیرات اساسی بتوان قطعات بدنه را از هم جدا نمود.همچنین شاسی و بدنه مرغوب باید طوری ساخته شود که ارتعاشات اضافی دستگاه در زمان روشن بودن در آن از بین رفته و بدنه دستگاه در هنگام کار دارای لرزش های بیش از اندازه نباشد، همچنین قلاب های مناسب برای بالابر و جرثقیل باید به طرز صحیحی در بالای کانوپی تعبیه گردند که اولا تحمل وزن دستگاه با مخزن پر از سوخت را به خوبی داشته باشند و ثانیا در زمان بلند کردن دستگاه تعادل وزنی دستگاه به درستی حفظ گردد.

شاسی دیزل ژنراتور در صورتی که دستگاه مجهز به کانوپی باشد کمی بلندتر از حد معمول ساخته می شود زیرا در بخش انتهای کانوپی یک فضای خالی برای عبور هوای رادیاتور و نصب منبع اگزوز در نظر گرفته می شود.

به همین دلیل اگر کاتالیزور خودروتان با خرابی مواجه شد، حتما برای تعمیر یا تعویض آن اقدام کنید. برای مثال: در ابتدای مرحله رنگ آمیزی، قطعات بدنه باید به طور کامل شستشو شوند و هر گونه آثار موارد روغنی، گرد و غبار، و یا زنگ آهن باید از سطح قطعات به درستی پاک شوند.

خاموش کردن صدا آسان است ، اما برای حفظ قدرت ، حتی اگر خوش شانس باشید ، باید با تنظیم کار کنید. هودری کاتالیزور اکسایش اولیه را برای مقابله با کربن مونواکسید اختراع کرد. رادیوی این اتومبیل (شورولت نووا مونتاژ ایران) ساخت کمپانی جنرال موتورز و مربوط به شورولت نیست بلکه از آلمان تهیه شده است درنتیجه در جای خود قرار نمیگیرد و مجبور شدهاند که سوراخهای جدیدی در روی داشبورد به وجود آورند و روی این سوراخها را با پوشش کائوچویی بپوشاندند.

بعد از محاکمه، پسر جوان را به 10 سال حبس و پرداخت جریمه در حق دولت محکوم کردم، اما ماشین را توقیف نکردم، چراکه این ماشین تنها منبع درآمد این خانواده بود. سپس باید چند بار هندل را بکشد ( معمولاً سه تا چهار بار) تا صدای اولین جرقه موتور را بشنود.

اولین نقش اساسی کانوپی کاهش صدای دستگاه دیزل ژنراتور و همچنین محفوظ نمودن دستگاه از دسترس دیگران می باشد. در صورتی که رنگ انتخابی از نوع مرغوب باشد و همچنین مراحل رنگ کاری نیز به درستی رعایت شوند، رنگ کانوپی حتی در مناطق مرطوب می تواند بیش از مدت 10 سال بدون آثار خردگی با کیفیت مطلوب بر روی سطح باقی بماند.

همچنین در صورتی که دستگاه دیزل ژنراتور در فضای باز نصب شود، کانوپی می تواند مانند یک اتاقک کوچک دستگاه را از عوامل خارجی مانند ریزش آب باران، گرد و خاک، و برخورد اجسام خارجی به سطح دستگاه محافظت نماید.

فیلترهای سوخت : باعث جداسازی مواد اضافی و خارجی از سوخت میشوند. این واحد تهویه به کنترل دمای موتور ژنراتور و عبور کلیه گازها از واحد خارجی کمک می کند.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *