جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

دوست عزیز خدمتتون گفتم از فروشگاه های بدنه خودرو و یا نمایندگی های مجاز ایران خودرو سفارش میدید میارن و یا اینکه موجود دارن.هر رنگ خودرویی دارای کد میباشد که میتونید با استفاده از کد به مسئولین فروش بدنه خودرو اعلام کنید که کد مربوطه مخصوص رنگ خودرو شماست.

بله درسته بدنه با رنگهای نمایندگی ها به صورت کوره ای در دسترس میباشند و میتوان از نمایندگی های مجاز ایران خودرو و فروشگاه های بدنه خودرو تهیه نمایید.

با سلام.بله موکت سقف موجود هست در نمایندگی های مجاز ایرانخودرو ولی کمیاب هستند.قیمت 180 هزار بدون نصب.بهترین روش برای تمیز کردن یک عدد اسفنج یا پارچه نرم و مقداری شامپو فرش. 2.قیمت کاپوت 220 هزار بدون رنگ و با رنگ فابریک حدود 450 هزار تومان بدون هزینه نصب.

اما تفاوت رنگ کوره ای یا همان رنگ فابریک ، رنگهایی هستند که با استفاده از کدهای رنگ خودرو مورد نظر قابل دسترسی برای تمامی نقاش ها میباشد که معمولا به آن رنگ فابریک گویند و بیشتر اتاق خودرو به صورت کوره ای در بازار عرضه میشود.

بله 5 سانت پاینتر از ستون ها جای پرس وجود دارد شما میتوانید فقط پوسته سقف را تهیه نمایید.قیمت و تهیه پوسته سقف را از فروشگاه های مجاز بدنه خودرو و یا نمایندگی ایرانخودرو در سراسر ایران تهیه نمایید.قیمت ها متفاوتند و بستگی به نوع جنس و رنگ آن دارد.شما میتوانید از سقف فابریک استفاده کنید که حدود 380 تومان قیمت میخوره.

این فرد شانس آورد که خودروی گرانقیمتش آتش نگرفت و اگر چنین اتفاقی میافتاد ممکن بود خودروهای لوکس مجاور نیز طعم طبخ کباب را بچشند. می خواستم بدونم که این قیمت سپر که شما فرمودید، همون سپر فابریک هستش؟

با سلام.بله بستگی به نوع جنس داره و درجه کیفی آنها بسته به ول کردن رنگ،رخ،سوختگی رنگ،شل شدن آن به مرور زمان.به نوعی میشه گفت هرچی پول میدی آش میخوری.قیمت سپر فابریک با رنگ 180 هزار بدون نصب.

3.جلو پنجره بستگی به انتخاب خودتون داره ولی فابریکش 35 هزار تومان. گلگیر جلو با رنگ فابریک 210 هزار تومان. 1.قیمت سپر جلو سمند LX بدون رنگ 100 هزار و با رنگ فابریک 230 هزار بدون هزینه نصب.

310 هزار تومتن سپر با رنگ فابریک، جلو پنجره به 45 هزار تومان، رادیاتور 360 هزار تومان، سینی فن 85 هزار تومان، رادیاتور کولر 280 هزار تومان، گلگیر جلو 240 هزار با رنگ فابریک، کاپوت 480 هزار با رنگ فابریک.

خدمتتون در مورد سپر 405 سوال کرده بودم،قیمت اون رو 50 فرمودید و اینکه حدوداً با 50 هم رنگ می شه. منظور شما از رنگ فابريك ، شركتي است يا همان بدون رنگ است كه در نمايندگي ها رنگ شده و تحويل داده مي شود ؟

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *