جاسازی مواد مخدر در اگزوز ماشین

علاوه بر اینها، به خاطر نقش آلومینیوم در پیشرفت قطارهای پر سرعت، این امر، موجب کاهش حمل و نقل هوایی شده و به این وسیله، از ورود گازهای گلخانه ای به جو زمین، به میزان زیادی جلوگیری می شود. از آنجا که کاربرد آلومینیوم در بدنه، وزن قطار را کاهش می دهد، امکان حمل بار به میزان بیشتر و مصرف سوخت کمتر، فراهم می شود.

ولی خوب است بدانید که میتسوبیشی به لطف یک گیربکس اتوماتیک CVT در نوع I NVECS-III به صورت ترکیبی 6.6 لیتر سوخت مصرف کرده (5.5 لیتر در خارج از شهر و 8.6 لیتر در داخل شهر) که در نهایت موجب حداکثر سرعت 192 کیلومتر بر ساعتی با شتاب صفر تا صد 11.5 ثانیه برای میتسوبیشی میشود که کندتر از شتاب تقریباً مساوی 10 ثانیهای برای هر دو مدل هوندا سیویک و تویوتا کرولا است که دلیل اصلی آن هم استفاده از یک گیربکس CVT در چرخه تبدیل دور در خطوط انتقال است.

سبک بودن: این قابلیت، سرعت بالای قطارها، کاهش مصرف سوخت و افزایش عمر آنها را موجب می شود. ساخت آلیاژ با خواص ویژه صنعت حمل و نقل استحکام بالا و صرفه جویی در استفاده از مواد، به عنوان ویژگی آلومینیوم، موجب کاربرد گسترده آن در صنعت حمل و نقل توسط محققان داخلی شده است.

در صورت استفاده از برندهای نامعتبر، استپر معمولا یا دستورات ECU را بهدرستی انجام نمیدهد و یا زودتر از موعد خراب شده و از کار میافتد، که باعث ایجاد نوسان دور موتور، خاموششدن موتور در دور آرام هنگام استفاده از کولر یا فرمان هیدرولیک میگردد.

از این رو، عمر کاربرد گسترده این فلز در حوزه ریلی، حدود نیم قرن است. هر چند اولین مورد استفاده از آلومینیوم در ساخت قطار به سال 1894 یعنی بیش از 125 سال قبل بر می گردد، اما در دهه 1930 کاربرد آلومینیوم در صنعت ریلی پیشرفت کرد و بعد از آن تا 50 سال روند پیشرفت آن متوقف شد تا اینکه از حدود سال های 1980، آلومینیوم، اصلی ترین فلز مورد استفاده در صنعت حمل و نقل ریلی شد.

شکل پذیری بالا: این خصوصیت، قدرت و تنوع طراحی قسمت های مختلف توسط طراحان را افزایش می دهد و به ساخت قطار زیبا و سبک و در عین حال مقاوم کمک می کند.

مقاومت در برابر خوردگی: آلومینیوم به دلیل قرارگیری در معرض هوا با ایجاد یک لایه محافظ سطحی، از خود مراقبت می کند. در این رابطه، آلیاژهای مختلف آلومینیوم مانند آلیاژهای سری 5000، 6000 و 7000 در راه آهن کاربرد دارند.

موفقیت جهانی هیوندای جنسیس کوپه را باید نمودی از اثر بخشی یک تئوری همیشه موفق در صنعت خودروسازی دانست، عرضه خودرویی با ویژگیهای مثبت بسیار، قیمت و کیفیت مناسب به منظور بهرهگیری حداکثری از خلاء موجود در بازار شیوهایست که پیش از این بارها از سوی خودروسازان آسیای شرقی به بهترین نحو استفاده شده و همواره نیز با موفقیت همراه بوده است.

لامپ زنون سند و کارت و بیمـه اول قیمت بگیر جایـه دیگه بعد زنگ بزن که تا با قیمت من شاخت درون بیـاد. گفت دنده تایم موتور تنظیم نیست اول فکر کردم چرت میگه اما وقتی جلوی خودم باز کرد و درست…

کرونا در یازده نسل مختلف در حد فاصل سالهای ۱۹۵۷ تا ۲۰۰۲ تولید میشد، اما معروفترین مدلهای این سدان نسبتا جمع و جور در بازار ایران، سریهای مربوط به نسل هفتم و نهم هستند که به ترتیب در سالهای اولیه دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی به کشورمان راه یافته بودند.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *