برنامه صدای اگزوز ماشین ها

وقتی سوار یکی از این زیبایی ها می شوید هیچ چیزی پوست شما را نمی سوزاند. یکی از اقدامات ماشین بازان در راستای اسپرت کردن خودرو خود و لذت بردن از رانندگی ، نصب منبع اگزوز اسپرت میباشد که موجب ایجاد صدا در مسیر خروجی موتور میشود.

وسایر این کار ها البته من بیشتر منظورم 405 هست اگر پراید رو میگید باید ببینید جایی نصب بکنید همون طرو که بالا گفتم جایی باشه که دودها تازه میخوان وارد منبع بشن وسرعت دارن!

بنابراین ، حفره دستگاه باید به طور مرتب تمیز شود. کلیه اتصالات، پیچ و مهره های استفاده شده در بدنه کانوپی باید از نوع ضد زنگ باشند. از یک دوچرخه گاز که از موتورسیکلت بسیار سبک تر و جمع و جورتری استفاده خواهد کرد.

استفاده از آن آسان است-و مانند خودروهای گازسوز در ترافیک خراب نمی شود. از سالها پیش سیستم قدرت خروجی خود را از قدرت عملکرد و صدای عالی لذت خواهید برد زیرا تمام سیستم های ما از مواد مقاوم در برابر خوردگی و مقاومتی مانند فولاد ضد زنگ یا فولاد آلومینیوم ساخته شده اند.

تقریبا تمام مشکلات مبدل کاتالیزوری به دلیل وجود مشکل در موتور است. علاوه بر محدودیت های کمتر، هدر ها همچنین می توانند عملکرد را به دلیل اثر “فرسوده” افزایش دهند.

البته بیشترین تمرکز برای بازیافت فلزات گروه پلاتین روی ضایعات کاتالیستهای خودرو است، چراکه این منابع علاوه بر این که حاوی پلاتین، پالادیوم و رودیوم هستند، با سرعت قابل توجهی در حال رشد هستند و می توان به مقدار قابل توجهی از آنها دست پیدا کرد.

در یک ماشین کار ، هنگامی که سوخت می سوزد ، ترکیبات آب و دی اکسید کربن – مانند بخارات ناشی از تنفس یک فرد سالم – ایجاد می شود. قسمت بیرونی حباب با یک لایه متخلخل از جنس پلاتین پوشیده شده و در درون آن دو نوار پلاتینی وجود دارد که به عنوان الکترودها به کار میروند.

هر کدام از کالاها نیاز است از جنبه های مختلف بررسی شوند ولی اگر با شرکتی کار کنید که قابل اعتماد و صادق باشد میتوانید برای خرید دیگر کالاها نیز به وی اعتماد نماییید . این دوچرخه ابتکاری بوسیله یک تیم هلندی طرحی شده است.بر روی محور چرخ های این دوچرخه می توانید دو صفحه گرامافون بگذارید و با گذاشتن سوزن روی صفحه, موسیقی را از محفظه پشتی دوچرخه که شبیه به اگزوز بزرگی است ولی در اصل بلندگو است را با صدای بلند پخش کنید.

فکر کنم روی منبع پراید هم مشخص باشه جایی که براآمدگی باشه مثل مال 405روی پوسته منبع بر آمدگی هست که نشون میده دودها برخورد میکنن و برمیگردن! بگذارید شفاف سازی کنم…

نه نه داداش به شخصه توی اگزوز سازی بودم که طرف شیر کوچیک انداخت واصلا هیچ صدایی نمیداد! دوچرخه (به انگلیسی: Bicycle) یک وسیله نقلیهٔ پدالی است که با نیروی انسان حرکت میکند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.