برنامه صدای اگزوز ماشین ها

در این بخش از وب سایت به معرفی محصولات کاربردی در گروز اگزوز سازی پیا صنعت متناسب با محصولات سایپا خواهیم پرداخت و مجموعه محصولات پیا صنعت را به شما معرفی خواهیم کرد.

این شرکت با توجه به سیاست های اتخاذ شده داخلی تلاش به ارائه محصولات با قیمت پایین تر برای پوشش دادن بیشتر جامعه متقاضی اقدام کرده است.شرکت اگزوز سازی پیا صنعت، با توجه به گستردگی دامنه محصولات ارائه شده توسط سایپا تلاش داشته است تا در تامین اگزوز و قطعات مختلف مجموعه اگزوز این گروه از محصولات ، پیشگام باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید و اطلاعات بیشتر در خصوص این محصولات را از کارشناسان ما دریافت کنید.

اگزوز ها به دلیل محل قرار گیری آن که نزدیک به زمین است و در هنگام عبور از مسیر های ناهموار و مسیر نسبتا طولانی که از موتور خودرو طی می کند بیشتر دچار آسیب می شود.همچنین آب و هوا در میزان فرسودگی این قطعه تاثیر بسزایی دارد در مناطق شرجی به دلیل رطوبت بالا این قطعه زودتر دچار پوسیدگی و آسیب می شود.

واشر بغل اگزوز، قطعهای فلزی است که به منظور کاهش تنشهای ناشی از انرژی جنبشی بالای دود حاصل از احتراق موتور و کاهش صدای ایجاد شده هنگام خروج دود از اگزوز به کار میرود. گازهای خروجی حاصل از احتراق در موتور با سرعت خیلی زیادی از سوپاپهای دود خارج میشوند که دارای انرژی جنبشی زیادی بوده و صدای بسیار بلندی تولید میکنند، به همین منظور از منبع اگزوز استفاده میکنند.

سنسور اکسیژن که بر روی منیفولد دود نصب می شود نسبت هوا به اکسیژن را تنظیم می کند و میزان اکسیژن سوخته نشده در اگزوز یعنی آلاینده های بنزین را اندازه گیری می کند و در میزان مصرف سوخت تاثیر زیادی می گذارد.

من در اين مقاله مشكلات معمول و نشانه هاي آن را ذكر كرده ام تا بتوانيد با استفاده از رنگ و بوي دود خروجي از اگزوز موتور را عيب يابي نماييد و هر چه زودتر مشكل آنرا حل كنيد.

امروز قصد داریم که برای شما از اجزای تشکیل دهنده اگزوز پراید صحبت کنیم اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید که که خودرو پراید دارید بی شک این مقاله برای شما نوشته شده پس به شما پیشنهاد می شود که تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با اجزای تشکیل دهنده اگزوز پراید آشنا کنیم.

محفظه احتراق خودرو نیز اگر آسیب دیده باشد، باعث ورود هوا به محفظه میشود که در اثر عمل احتراق، آب تولید شده و از اگزوز خودرو خارج میگردد و باید سریعا تعمیر شود. همزمان ماشین آب کم میکنه!

کم کردن آب رادیاتور ماشین های سواری همچون پژو 405، سمند LX و ef7 ، تیبا، پراید، پژو 206، پیکان و هر نوع خودرو سواری بنزینی و دوگانه سوز را در این مقاله از سایت سماتک مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *