برنامه صدای اگزوز ماشین ها

شمعهای معمولی که در ولتاژهای 50 هزار ولتی تولید جرقه میکنند، جرقههای کوچیکی ایجاد میکنند. موتور صدای ” تک تک ” می دهد ( موتور می زند ) : این صدا شبیه به صدای برخورد اشیاء فلزی به یکدیگر است و از بالای موتور شنیده می شود و با گاز دادن و زیاد شدن دور موتور ، صدا کم تر می شود و ناشی از یک یا چند عامل زیر می باشد : پیش اشتغال یا احتراق زودرس یعنی سوختن پیش از موعد مخلوط هوا و بنزین در سیلندر – آوانس زیاد که آ نرا زدن دلکو نیز می گویند – استفاده از سوخت خیلی ضعیف ( مصرف بنزین معمولی به جای سوپر ) – شمع نامناسب ( از نظر معیوب بودن و یا شمع سرد و شمع گرم ) – گرم کردن زیاده از حد موتور در اثر جرک گرفتگی و کثیف شدن رادیاتور .

۲- پیچ تنظیم سوخت دور آرام (همان پیچ هوا)را به آرامی ببندید تا جایی که موتور خاموش شود سپس به اندازه ی نیاز موتور باز کنید اگر موتور خاموش نشد اشکالی در سیستم است.

خرابی سیستم اگزوز نیز، یکی دیگر از عواملی است که میتواند موجب اختلال و بروز خطا در عملکرد سیستم پاشش سوخت به درون موتور شود و ضمن افزایش میزان مصرف بنزین، موتور را با پدیده خامسوزی مواجه کند؛ بنابراین، واجب است که همواره از سالمبودن تمامی منبعهای اگزوز و همچنین لولههای این سامانه اطمینان حاصل کنید.

نیز اطلاعات لازم جهت میزان و زمان پاشش سوخت را به کامپیوتر مرکزی موتور ارسال میکنند؛ بنابراین، خرابی آنها نیز ممکن است به بروز عیب خامسوزی منجر شود. اولین RS بهبود یافته قبلاً برچسب Trophy داشت ، سپس ، در نتیجه همکاری با تیم F1 ، مدل Red Bull Racing هدایت را بر عهده گرفت و اکنون آنها به نام اصلی خود بازگشتند.

عملکرد این سیستم به قدری خوب است که در صورت عبور از برخی ناهمواری ها در راه، اصلا متوجه آن ها نخواهید شد. هرچند به لطف مجموعه فنربندی قابل تنظیم ب ام و در واقع می توان سه سطح مختلف عملکردی برای میزان نرمی این باواریایی لوکس تعریف کرد، اما در نرم ترین شرایط هم تایرهای ران فلت ب ام و نسبتا خشک ظاهر می شوند و اغلب خریداران به دلیل خشک شدن بیش از حد فنربندی از حرکت در حالت اسپرت پلاس اجتناب می کنند.

به اصطلاح هیتر گلخانه ای نامیده میشود. اوره همچنین در بسیاری از موارد، در فرمولاسیون چند جزئی کودهای جامد نیز، مورد استفاده واقع میشود.

14. نشتی از سوپاپ های بنزین. مسدود بودن مسیر خلأ برای فرمان دادن به سوپاپ قدرت که باید بررسی و تعمیر یا تعویض شوند.

به گزارش ایرانجیب به نقل از عصرخودرو، نسل نخست مزدا3 با این شرایط قیمتی به رقیب مستقیم خودروهای چینی و تولید داخل نسبتا اقتصادی بدل شده است که بعضا مشتریان را ترغیب به انتخاب این خودرو در بازار دست دوم میکند.

اونرو از جاش در بیارید و بکشید بیرون حالا هم میتونید فیلتر ور عوض کنید که تمام نمایندگی ها دارن و هم میتونید اون رو بدید که باد بگیرن .

۱- الف: تنظیم نبودن شناور که باید طوری آن را تنظیم کنید که بنزین تا مقدار دو سوم از پیاله را اشغال کند. ج: بی کیفیت بودن سوزن شناور یا خورده گی سوزن و نشیمنگاهش راه حل، تعویض.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *