برنامه صدای اگزوز ماشین ها

سيستم برق اتومبيل شامل سيم كشي ها ، مدار هاي برقي ، فيوزها و باطري بايد مرتبا بازرسي و كنترل شوند تا از سالم بودن آنها اطمينان حاصل شود .

دلایل معدودی می تواند باعث خروج مایع هایی مثل آب یا بنزین از لوله اگزوز خودروی شما شوند که برخی از آن ها مشکل زا نبوده و برخی دیگر می توانند نشان از مشکل جدی در خودرو باشند. اقدامات عملی مانند نصب موانع سر و صدای راه یا راه آهن، مدیریت حرکات پرواز در مکان های اطراف فرودگاه و کاهش سر و صدا از طریق لاستیک های بی صدا در وسایل نقلیه از جمله اقداماتی به شمار می روند که باید برای کاهش آلودگی صوتی از آن ها استفاده کرد.

در حال حاضر ، مهم ترین دلیل توجه به موتورهای الکتریکی، قدرت باتری های قابل حمل و زمان لازم برای شارژ مجدد و زیرساخت هاست. آنها می توانند در شرایط گاراژ برای هر مارک خودرو ساخته شوند ، اما به مدت 3 ، حداکثر 5 سال خدمت می کنند ، سپس یک محیط تهاجمی و زنگ زدگی کار کثیف خود را انجام می دهد.

HEKO اگزوز فن یک طراحی شده برای اگزوز هوا گریس مملو از رستوران حدود هود و برنامه های تهویه عمومی که در آن به عمودی تخلیه از اگزوز هوا لازم است.

من هم مانند دفعه قبل اندازه های بدست آمده را روی نقشه انتقال دادم . کولنت مایعی است که به موتور کمک می کند دمای بهینه خود را حفظ کند. سيم كشي اگر آتش گرفته است سر باطري را برداريد و به كمك كهنه يا لباس آتش را بكوبيد تا خاموش شود .بنزين و باك بنزين و كليه لوله اي ارتباطي آن بويژه در اتومبيل هايي كه اين لوله ها از داخل اتاق عبور مي كنند از عوامل ايجاد حریق هستند.

ماده 94 ـ هيچكس حق ندارد بدون اجازه مقامات شهرباني تغييراتي درعلائم راهنمائي ورانندگي وديگروسائل تنظيم عبورو مرور وسائل نقليه وراه آهن بدهد ويا درمتن آن تصرفاتي نمايد.

در این حالت ، گازهای خروجی بدون مانع خارج می شوند و قدرت موتور افزایش می یابد. خروج دید سیاه از اگزوز بیانگر ترکیب بیش از حد سوخت و هوا در داخل محفظه سیلندر است و از نگاهی دیگر بخاطر عملکرد نامناسب احتراق است که این اتفاق می افتد .

این مایع یک ترکیب 50/50 از آب مقطر و اتیلن گلیکول (ضدیخ) است. در حوادث اتومبيل كه ممكن است بنزين به خارج از تومبيل ريخته باشد سيگار نكشيد و فوري از اتومبيل دور شويد .

صندلي اتومبيل اگر آتش گرفته از آب يا برف اگر هست استفاده نمائيد . تا زمانی که مشکل برطرف نشود ، بهتر است از موتور استفاده نکنید تا وضعیت را تشدید نکنید.

كاپوت را با احتياط بالا بزنيد و به كمك دستگاه خاموش كننده آتش نشاني آتش را خاموش كنيد. مجاورت با صحنه آتش سوزي به علت سرايت آتش يا انتقال امواج حرارتي پيش بيني عاقلانه حكم مي كند كه هميشه يك دستگاه خاموش كننده پودر و گاز آتش نشاني در اتومبيل خود داشته باشيم .اگر موتور اتومبيل آتش گرفته است و بلافاصله متوجه شده ايد موتور را خاموش كنيد .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *