برنامه صدای اگزوز ماشین ها

ساعت رولکس برای یکخلبان، یعنی بزرگترین آرزوی دنیایی! در بعضی از موتورهای که شاتون سوراخ مرکزی ندارد برای روغنکاری جداره سیلندر و گزن پین از سوراخ پشت یاطاقان شاتون استفاده شده است و اگر چنانچه شاتون هیچ کدام از این سوراخها را نداشته باشد برای روغنکاری جداره سیلندر و پیستون و گزن پین از پاشش لنگهای میللنگ استفاده میکنند و در بعضی از موتورها نیز در انتهای سیلندر دو سوراخ مقابل هم موربی شکل وجود دارند که هر کدام از سوراخها روغن به جداره مقابل خود میپاشد و بدینوسیله جداره داخل سیلندر روغنکاری میشود.

علت نامگذاری این خودرو به این دلیل است که وقتی شرکت تویوتا خواست آن را به بازارهای خارجی صادر کند متوجه شد که این خودرو رقیبی سرسخت به نام لندروور خواهد داشت. ولی خوب است بدانید که میتسوبیشی به لطف یک گیربکس اتوماتیک CVT در نوع I NVECS-III به صورت ترکیبی 6.6 لیتر سوخت مصرف کرده (5.5 لیتر در خارج از شهر و 8.6 لیتر در داخل شهر) که در نهایت موجب حداکثر سرعت 192 کیلومتر بر ساعتی با شتاب صفر تا صد 11.5 ثانیه برای میتسوبیشی میشود که کندتر از شتاب تقریباً مساوی 10 ثانیهای برای هر دو مدل هوندا سیویک و تویوتا کرولا است که دلیل اصلی آن هم استفاده از یک گیربکس CVT در چرخه تبدیل دور در خطوط انتقال است.

در صورتیکه فرمان جنسیس با توجه بـه تایرهــا و رینگ های بزرگـتر هم سـفت تـر و هـم اینکـه ﺑﺮﺧﯽ ضربات ریز و درشت را به دستان راننده انتقال می داد. فضا های بسته یکی از مناقع تولید و نگهداری هوای آلوده هستند.

تا به خودمان آمدیم فهمیدیم دو فروند فانتوم از زیرمان رد شدهاند.» خلبانان یکی از آندو فانتوم، منوچهر محققی و ستوان یکم ابراهیم امیدبخش بودند. یکخلبان داشتیم به اسم منوچهر شیرآقایی؛ افسر رابط ما در نیروی دریایی در پایگاه امیدیه بود.

منوچهر محققی هم از روز اول که خلبان شد، اینقدر پرواز کرد که الان روی تخت بیمارستان خوابیده. هنگام پرواز و گشتزنی، خلبان هلیکوپتر به شیرآقایی گفت: «شیرآقایی، تاحالا شنیدی یا دیدی کسی در اینارتفاع پایین پرواز کند؟

روزی او در یک هلیکوپتر همراه با بچههای نیروی دریایی مشغول گشتزنی در دهانه کارون بود. » شیرآقایی میگوید «ناگهان هلیکوپتر تکان شدیدی خورد.

با استفاده از این نوع از سیستم ترمز موتوری میتوان در هنگام پایین آمدن از یک سراشیبی از داغ شدن سیستم ترمز اصلی خودرو جلوگیری کرد، چون یکی از چیزهایی که میتواند در عملکرد ترمز اصلی خودرو ایجاد اختلال کند افزایش حرارت بیش از اندازهی آنها است.

بارها پیش آمده در یکی از کوچههای فرعی ترافیک شود، چون رانندهی بیملاحظهای ماشینش را بد پارک کرده و کوچه را بند آورده.

آنپرواز را میروند و در برگشت ابراهیم امیدبخش شهید میشود. ابراهیم امیدبخش در دوره آمریکا، ساعت رولکس جایزه گرفت و برگشت.

اما آیا شما اسمی از ابراهیم امیدبخش شنیدهای؟ عراق آنجا قبل از امالقصر دو پایگاه دریایی دارد با نامهای البکر و الامیه که پایگاههای مهمی بودند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *