برنامه صدای اگزوز ماشین ها

كارشناس شركت كنترل كيفيت هواي تهران اظهار اميدواري كرد در آيندهاي نزديك قانون اجباري شدن استفاده از خودروها و موتوسيكلتهاي برقي در مناطق داراي آلودگي صوتي بالا، مانند بازار، تصويب شود.

موتور دستگاه دیزل، مانند سایر موتورهای درون سوز در هنگام کار حرارت قابل ملاحظه ای را تولید می نماید. متخصصان می توانند خودرو را با کمک تجهیزات تشخیصی بررسی کنند و در صورت عدم وجود خطا ، می توان مشکلات موتور ، سیستم سوخت و سایر واحدها را برطرف کرد و به دنبال دلیل ساده تری برای از بین بردن آنها بود.

خودرو برقی به خودروی میگویند که از باتری جهت نیروی محرکه بهجای موتور درونسوز استفاده میکند. چطور میشه تشخیص داد آبی که از رادیاتور کم میشه مربوط به سوختن یا ترک برداشتن واشر سر سیلندره ؟

در عین حال ، راحتی در اتومبیل های مدرن کاملاً نظم دارد و می توان آنها را به راحتی ، هم در هنگام رانندگی و هم در رفت و آمد قرار داد.

در رنگ آمیزی باید شرایط استتار نیز لحاظ شود و بسته به اینکه تانک قرار است در چه محیطی عملیات کند به همان صورت رنگ شود.

به طور تصادفی کمی گاز روی صندلی ها ، کف ، کف تشک یا حتی در صندوق عقب می ریزد ، بوی آن قطعاً در کابین نفوذ می کند. دانستن نقاط ضعف سیستم سوخت به سرعت مشکل را برطرف می کند.

اگر تریم یا مهر و موم روی درب خودرو غیرقابل استفاده باشد ، بوها از دریچه مخزن سوخت در محفظه مسافر شنیده می شود.

اما به طور جدی قادر به خراب کردن لذت رانندگی خودرو بوی نامطبوع در کابین است. اغلب علت بوی نامطبوع سوخت در خودرو بی دقتی خود راننده است. موقعیت های خاص تری وجود دارد ، به عنوان مثال ، ممکن است مشکل مربوط به پوست درب خودرو باشد ، که در نزدیکی مخزن بنزین قرار دارد.

اگر بوی تند بنزین در خودرو وجود داشته باشد ، ماشین معیوب است. متداول ترین دلایل بو گرفتن بنزین در داخل خودرو در بالا ذکر شده است.

ساده ترین راه برای تعیین دلیل به دلیل بو بودن بنزین در اتومبیل ، در یک ایستگاه خدمات. برای رسیدن به محل کار ، بسیاری مجبورند بیش از یک ساعت را در رانندگی بگذرانند و به همین ترتیب اوضاع در راه خانه است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *