برنامه صدای اگزوز ماشین ها

پاسخ به این پرسشها در جهت هر چه سریعتر شدن روند گازسوز کردن خودروها خالی از لطف نخواهد بود. از طرفی به خاطر تراکم آن در صورت استفاده در خودرو، زمانهای تجدید سوختگیری فوقالعاده کوتاه خواهد شد.

بر حسب قدرت، وسایل نقلیه دو گانه سوز (CNG) در حدود ۱۰تا۱۲درصد قدرت خود را به علت اینکه گاز طبیعی جای اکسیژن در محفظه احتراق موتور را میگیرد، از دست میدهند. فقط بخش کوچکی از رانندگان دوست دارند یک صدای بلند روی ماشین خود داشته باشند.

CNG همان گاز طبیعی است که ما روزانه آن را در خانه، محل کار خود و یا کارخانجات با فشار پایین استفاده میکنیم. آیا در گاراژ خود پمپ بنزین دارید؟ تبصره ـ مراجع مسؤول موظفند هنگام استفاده از پاركومتر، كارت پارك و مشابه آنها و همچنين در محلهايي كه تابلوهاي ايستادن ممنوع، توقف ممنوع و حمل با جرثقيل و مانند آن نصب مينمايند، به وسيله تابلو مستطيل شكلي در زير تابلوهاي ياد شده زمانهاي ممنوعيت توقف و حمل با جرثقيل را اعلان كنند.

به جز خودروهای شخصی، در مقایسه با موتورهای بنزینی، از موتورهای دیزلی برای وسائل نقلیه خیلی بزرگتر( مثل ماشین های عمرانی بزرگ) با میزان آلاینده های خروجی خیلی بالاتری استفاده می شود.

در آنلحظات، بعد از اصابت موشک و آتشگرفتن هواپیما هم، جر و بحثی نداشتند؟ از طرفی در موتورهای بنزینی، بنزین تاثیر خنک کنندهای در سیستم مکش سوخت و سیلندرها دارد. اما بخار LPG از هوا سنگینتر است و به تشکیل حوضچه در نزدیکی زمین تمایل دارد.

آیا به هنگام استفاده از CNG، بوی گاز درون خودرو میپیچد؟ موتورهای گاز سوز که از عملکرد بنزینی تبدیل به موتور گاز سوز شدهاند دارای اگزوزهایی با درجه حرارت بیشتر هستند.

توام با تولید صدای غرش شدیدی هستش همچنین میتوان با خارج کردن کاتالیزور از … به گزارش کاماپرس، پورشه ماکان مدل GTS با یک موتور 6 سیلندر 2.9 لیتری مجهز به توربوشارژر دوگانه عرضه می شود که قادر است 434 اسب بخار قدرت تولید کند.

وقتی شمع ها جرقه نمیزنن بنزین تو سیلندر سوخته نمیشه و به صورت خام وارد مانیفولد میشه مانیفولد که از حرارت بالایی برخورداره این بنزینو به گاز تبدیل میکنه و این گاز حاویه اکسیژن هست و از طریق لوله اگزوز به بیرن هدایت میشه که با جرقه زدن سر اگزوز آتیش میگیره.

هرگز اجازه ندهید سطح روغن موتور از میزان معین پایینتر آید چون در اینصورت موتور لطمه و آسیب کاملا جدی میبیند. این پرسشها توسط مردم در هنگام سوختگیری از پمپ گاز مطرح شدهاند. یک روش مناسب برای کاهش گازهای آلاینده خروجی از خودروها استفاده از مبدل کاتالیستی است.

در سربالایی ها وقتی از دنده مناسب استفاده نمی شود. در هر یک از این موارد اشتباهات فردی ، اشکال در قطعات و یا عدم استفاده از روغن موتور با ویسکوزیته مناسب میتواند باعث کم بودن خلاصی سوپاپ و در نتیجه بالا رفتن آمپر آب اتومبیل بشود .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *