برنامه صدای اگزوز ماشین ها

در جواب سوال بسیاری از کاربران باید بگویم که این قطعه در اگزوز پراید مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین وظیفه دارد که گازهای کربن مونوکسید و هیدروکربن را به دی اکسید کربن و همچنین به بخار آب تبدیل کند که خطر خیلی کمتری دارد.

اگزوز توبرادرز (Two brothers): صدای بم و خیلی بلندی داره.. 1. همان طور که میدانید جنس منبع از آهن است به همین علت پوسیده شدن آن میتواند منجر به سوراخ شدن و خرابی اگزوز شود.

گازهای خارج شده از اگزوز خودرو همراه با مقداری هوا از روی کاتالیزور که دربرگیرنده فلز اکسیدهاست عبور داده میشود. در اين حالت معمولا روغن کم نمي کند و در موقعي که موتور پر گاز کار می کند دود قطع مي شود.

آیا موتور روشن کنندة انجین (موتور استارتر) کار می کند؟ حرکت انجین در 500 کیلومتر اول نباید از 2000 دور در دقیقه فراتر رود. 17 – عدم رعایت حق تقدم در گذرگاه عابر پیاده از طرف راننده.

عدم وجود علم در کنار تجربه با چاشنی یک کلاغ چهل کلاغ میشود، قوز بالا قوز! یک سر آن را به سر سرنگ و سر دیگر آن را به موتور کوچک متصل کنید.

پیش از سواری، گزارشات مربوط به شرایط جوّی و جاده ای را بررسی نمایید. وارسی های فنی مهم زیر باید همواره پیش از هر سواری برای موارد ذکر شده انجام پذیرد:.

اگر برای اولین از موتورسیکلت استفاده می شود، توجه داشته باشید که مراحل آب بندی اولیه موتورسیکلت باید به درستی انجام شود. هرگز با موتورسیکلتی که دچار آسیب دیدگی شده و سطح ایمنی آن کاهش یافته است حرکت نکنید .

اطمینان حاصل کنید تجهیزات، تنظیمات و قابلیت های موتورسیکلت شما کاملاً با شرایط جاده ای که قصد سواری در آن را دارید تناسب دارد.

ولتاژ DC خروجی شارژر باتری برای هر سلول 2.33 ولت است که ولتاژ سنج دقیق برای باتری های اسید سرب است.

آیا فیوز قطع نشده است؟ اجرای آب بندی اولیه در مسافت 1000 کیلومتر، برای کارکردن روانتر و عملکرد بهتر قطعات متحرک در آینده است. برای حفظ ایمنی بیشتر، از هرگونه دستکاری و تعویض قطعات سالم پرهیز کنید. تلاش برای تغییر در میزان حداکثر سرعت ممکن است خطر آفرین باشد و گارانتی را باطل خواهد نمود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *