برنامه صدای اگزوز ماشین ها

با این که مبدل های کاتالیستی معمولاً به گونه ای طراحی میشوند که تا پایان عمر خودرو بتوانند کار کنند، ولی گاهی اوقات ممکن است از کار بیفتند. از کار افتادن مبدل نیز باعث میشود گازها خوب از اگزوز خارج نشوند و موتور خاموش بشود.

این راه حل مکملی برای افزایش قدرت با استفاده از روش های پرخوران (توربو و سوپرشارژر) ، بهینه سازی مجاری اگزوز و استفاده از هدرز است. موتور این اتومبیل بر پایه بلوک سری B مزدا ساخته شده است (با حجم جابجایی 1500 سی سی) و سرسیلندر طراحی خود سایپا است.

نشان عقاب نقرهای بر جای جای بدنه دیده میشود، ولی بر خلاف مدلهای قدیمی تر، اثری از جذب نشان تاندربرد در چراغهای سرخ رنگ عقب نیست، شاید جالبترین آشیانه این عقاب را باید شیشههای کوچک جانبی دانست که به نوعی این نشان در مرکز آنها جای خوش کرده است.

به چاپ رسیده است. همچنین باید گفت گشتاور ۳۵۰ نیوتون متری پیشرانه استاندارد به ۵۳۵ نیوتون متر رسیده است. این فیلتر برای گرفتن و عاری کردن سوخت از ذرات بزرگ است. سوپر سایلنسر اگزوز استیل همان مشخصات ذکر شده در مورد سه را با فرق اینکه جنس ورق آن استیل می باشد و از لحاظ قیمتی تقریبا سه برابر سایلنسر ساخته شده با ورق های فولادی می باشد.

روزانه بارها و بارها در کلان شهر تهران با این دست رفتارها مواجه می شویم، بارها گوش های ما صداهای ناهنجاری را تحمل می کند که بیشتر ریشه در صدای بوق موتورسیکلت ها و اگزوز آنها، صدای بوق خودروها، آژیر ماشین های اورژانس و آتش نشانی دارد.

فشنگی روغن یا همان سنسور فشار روغن، معمولا در نزدیکی فیلتر روغن قرار اخطار باید به سرعت پیشرانه را خاموش کرده و به دنبال علت آن باشیم.

قسمت متقاضی فرم سفارش ساخت تعمیر اضطراری را همراه با فرم سفارش ساخت تعمیر به طور کامل تنظیم و نقشه یا نمونه را به عنوان داده های فرم به آن ضمیمه می نماید. هنسی برای رسیدن به این اعداد و ارقام باور نکردنی از پکیجی با نام HPE1200 استفاده کرده که شامل سوپر شارژر 4.5 لیتری می باشد.

به طور معمول یک سیستم تهویه اگزوز از یک فن واحد متصل به یک نقطه اگزوز مرکزی در خانه تشکیل شده است. این اگزوزها به واسطه استفاده از مخزنهای کوچکتر، امکان بازطراحی در لولههای اگزوز را به سازندگان میدادند. بی هیچ اغراقی باید گفت که کیفیت صندلیها و حال و هوای درونی خودرو، فرق چندانی با اتاق نشیمن خانه ندارد، بر خلاف کوپههای اروپایی، اثری از فضای تنگ و تاریک، صندلیهای گود و فرمان اسپرت دیده نمیشود و همه اجزای داخل کابین در اوج راحتی و آسایش طراحی شده است تا تردد جادهای با تاندربرد به راحتی امکان پذیر باشد.

سیستم منیفولد مستقیماً به سیستم موتور متصل است و برای تخلیه گازهای خروجی به صدا خفه کن طراحی شده است.

مشخصا مشتریان هنسی از داشتن چنین خودرویی که می تواند پا به پای لامبورگینی اوروس برود خوشحال هستند اما ظاهر خود جان هسنی به این راحتی ها راضی نخواهد شد.چرا که به تازگی مدل ارتقاء یافته تراک هاوک را معرفی کرده است که اینبار از قدرت جنون آمیزتر 1200 اسب بخار و گشتاور 1354 نیوتن متر بهره می برد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *