برنامه صدای اگزوز ماشین ها

اصلی ترین دلیل ریپ زدن خودرو کثیفی شمع هاست که باید هر 30000 کیلومتر تعویض شود.وقتی احتراق ناقص صورت بگیرد، بنزین به صورت خام می سوزد و در سیلندر جمع می شود و با جرقه ضعیف (گاهی شانسی) محترق شده و انفجار خفیفی ایجاد می کند.

در اکثر مواقع این مسئله یک مشکل جدی محسوب نمی شود و ناشی از کثیفی فیلتر هوایی است که به موقع تعویض نشده و نمی تواند مقدار هوای مورد نیاز برای مخلوط شدن با سوخت را وارد کند.

حتی شما میتوانید با یک گشت کوتاه با موتور آن شخص سبک سواری آن را امتحان کنید. همچنین در برخی موارد نیز قطعات تقلبی را به عنوان کالای اصلی و با “قیمت منبع اگزوز پراید” به شما می فروشند.

واشر سرسیلندر یکی از قطعات مهم خودرو به شمار میآید. استفاده از و قطعات تیونینگ به تدریج در بین خودرو سواران به مرور زمان زیاد شده است. اگر پیستون فقط وقتی که موتور سرد است بزند ، زیاد مهم نیست .

با این حال ساخت خودرویی اسپرت که صدایی جذاب نیز داشته باشد، کار آسانی نیست. در این صورت مصرف بنزین بالا است و خودرو شتاب خوبی ندارد و در سربالایی کم می آورد .

اگر بخواهیم در در مورد گرافیک بازی GTA توضیح دهم باید ساعت ها به نقد و بررسی بازی grand theft auto V بپردازیم، اما فقط میگویم گرافیک این بازی به حدی زیبا و چشم نواز است که تحت هیچ شرایطی چشمان شما را آزار نمیدهد.

شما میتوانید انواع واشر سرسیلندر برای خودروهای مختلف را در گروه لوازم یدکی خودرو مشاهده کنید. واشر سرسیلندر وظیفه یکپارچه کردن فضای بین سیلندر و سرسیلندر را دارد.

لرزش درحین دنده زدن و رها کردن کلاج برای فلایویل و صفحه کلاج می باشد. دوباره مثل همه ی روزهایی که پی در پی میگذشت یهویی بغض بدی گلوم رو در هم فشرد و اشکهام گونه هام رو نوازش کردن.

سایلنسر استیل در نواحی مرطوب و همچون شناور ها و شمال کشور و … اگر خودرویتان هنگام حرکت یا تعویض دنده ها با گاز دادن ریپ می زند، علت آن موارد زیر است. مبدل کاتالیستی به عنوان مقوله ای HIGH-TECH در صنعت خودروسازی ایران، در راستای حفظ محیط زیست ، نمونه ای گویا از این توانمندی است که این شرکت با توان تولید انواع مبدل های سرامیکی و فلزی، انواع CLOSED COUPLE و UNDERBODY فناوری های یورو۴ و EOBD بی همتا قلمداد می شود.

انقدر این فرایند طولانی شد که سراتوی نسل دوم دیگر در جایی از دنیا تولید نشد و نسل سوم جایگزین آن شد. حال در ادامه به جدال دو خودرو جنسیس g80 2018 و بی ام دبلیو سری ۴ می رویم و همه جوانب را بررسی می کنیم.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *