برنامه صدای اگزوز ماشین ها

این قطعه یک اگزوز بری تخت می باشد که بدنه مستحکمی دارد و در مقابل فشار نسبتا بالا مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. رزوه مادگی این اگزوز تخت سایز 1/4 اینچی داشته و به قابل اتصال به تجهیزات با رزوه یا شلنگ خور با همین سایز می باشد.

یک دست رینگ از جنس فیبر کربن، آلیاژ منیزیوم یا آلومینیوم میتواند خودروی شما را سبک کند، همینطور جیبتان را! در این مطلب قصد داریم علاوه بر معرفی نشانههای سوختن واشر سرسیلندر، شما را با تمام آن چه باید در مورد این قطعه مهم خودرویی بدانید آشنا کنیم.

شما باید برگی جدید در خودروسازی به تحریر درآورید؛ این برگ جدید با ایدههای شما جان میگیرد. مشخصات فنی میتسوبیشی لنسر مورد بررسی ما اول شامل ابعاد کلی 4570 میلیمتر در طول، 1760 میلیمتر در عرض، 1490 میلیمتر در ارتفاع و فاصله بین زیر خودرو تا زمین 150 میلیمتری با وزن ناخالص 1850 کیلوگرمی و خالص 1350 کیلوگرمی میشود که در این ابعاد به صورت استاندارد در قسمت جلو اتومبیل سیستم تعلیق مک فرسون استرات و در عقب هم سیستم تعلیق اتصال چندگانه یا مولتی لینک نصب شده که در امتداد آن ترمزهای دیسکی مجهز به سیستم ترمز ضد قفل ABS، کنترل پایداری ASC، کنترل کشش TLC، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمزی EBD و ترمز کمکی BA با فاصله بین دو محور جلو و عقب 2635 میلیمتری نصب میشوند و بر روی محور آنها نیز رینگهای 18 اینچی با سایز لاستیک 215/45 R18 سوار میشوند.

در اثر خالی شدن این سلول ها زمانی که خودرو را روشن کرده و شروع به گاز دادن میکنید، صدای بمی از آن شنیده میشود.

شدت تصادف بـه حدی هست که شاسی خودرو از جا کنده شده و موتور آن کاملا بیرون آمده است. همچنین جهت ایجاد مانع در برابر ورود هرگونه ذرات و آلاینده به داخل سیستم از وسیله ای به نام اگزوز استفاده می شود.

شیراز فن مرکز تخصصی سیستم های تهویه مکنده و دمنده خانگی و صنعتی و سیستم های گرمایشی صنعتی . تفاوت های بیشتر …

گیره بر روی لوله های فکسی آنها با فولاد می آیند پسوند برای سهولت نصب. لذا برای استفاده و نصب روی شیرهای برقی پنوماتیک بسیار مناسب است. ۲- استفاده از تکنولوژی قالب سازی موج دار، انعطاف پذیری خوب، تنگی هوای خوب.

این محصول امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و همچنین اهمیت موضوع هوای پاک طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

بله، ما بیش از صدها محصول داریم. بله، ما می توانیم برخی از قطعات نمونه برای ارزیابی خود را ارائه دهد. 3. اگزوز شلنگ انعطاف پذیر مهندسی به جداسازی ارتعاش تولید شده توسط موتور، در نتیجه تسکین استرس بر روی سیستم اگزوز خودکار خود را.

این آیین نامه فنی شامل مفاد یکنواختی برای تصویب سیستم های خاموش کننده اگزوز غیر اصلی برای موتورسیکلت ها ، دوچرخه های موتوری و سه چرخه است. در آخرین تیزری که از این خودرو منتشر شده، روی ویژگی صدای موتور و اگزوز خودرو تمرکز شده است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *