برنامه صدای اگزوز ماشین ها

برای ادامه لذت موتور دوچرخه استفاده و نگهداری مناسب لازم است. برای اطمینان از گارانتی از روغن EcoTech استفاده کنید. بی شک خروج آتش از اگزوز هر ماشینی حس جالبی در افراد ایجاد میکند.

حال اگر این آتش از اگزوز سوپر ماشین معروف، لامبورگینی آونتادور، خارج شود، چشم هر بینندهای را به خود خیره میکند.

در ابتدای کار به خاطر آشنایی نداشتن با لوازم برقی و دیدن سیم های ریز و رنگی زیاد ، IC ها و خازن های زیاد دچار سر گیجه شدم . در شب 13 ژوئن 1983 ، بعد از آخر هفته پر از مواد مخدر ، كارلا فای تاكر و گرت به همراه یك دوست دیگر به نام جیمز لیبراندت به قصد سرقت موتورسیكلی كه در گاراژش نصب كرده بود وارد خانه دین شدند.

در همین زمان ، او با زوجی به نام شاون و جری لین دین آشنا شد. علی رغم دوستی شاون و تاکر ، دین و تاکر سابقه درگیری با یکدیگر داشتند.

گرت چکش گلوله ای را که روی زمین افتاده بود گرفت و با آن به سر دین زد. آنها او را به مردی به نام دانیل گرت که چهارده سال بزرگتر بود معرفی کردند و این دو با هم رابطه برقرار کردند.

تاکر و گرت وارد اتاق خواب او شدند و درگیری ایجاد شد. به منظور عملکرد صحیح و افزایش راندمان موتور و نیز ایجاد گرمای مناسب توسط بخاری در فصول سرد، دمای آب موتور باید در حد معینی باشد. در فن سانتریفوژ ، هوا از قسمت دهانه ورودی پروانه به بخش تیغه های فن حرکت می نماید و این امر موجب می شود که انرژی جنبشی افزایش یابد و در هنگام خروج به انرژی فشاری تبدیل شده و این امر باعث ایجاد فشار زیاد می شود.

گاز های خروجی اگزوز باعث ایجاد یک خلاء نسبی در داخل لوله رابط بین پیش صافی و اگزوز می شود که موجب کشیدن و راندن گرد و خاک و مواد خارجی به بیرون از اگزوز می شود.

تست های مختلف درباره خودروها معمولا پیرامون مشخصاتی از جمله حداکثر سرعت، شتاب، گشتاور، صفر تا صد و مواردی مشابه هستند و عمدتا اولین نکته ای که همه دوست داران خودروها به آن توجه می کنند، توانایی یک اتومبیل در نبرد رو در رو و یک مسابقه درگ است.

کارلا فای تاکر اولین زنی بود که از سال 1863 اعدام شد و از آن زمان تاکنون تنها چهار نفر اعدام شده اند.

در بین رقبای هم قیمتش از لحاظ طراحی در صدر قرار دارد. یکی از ایرادات وارد به این خودرو شایعه واژگونی یا چپ کردن است که در این مورد می توان گفت: به لحاظ فنی وزن ۲۰۶ نزدیک یک تن است و موتور قویتری نسبت به وزن بدنه دارد که علت خوبی برای پرواز آن است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *