برنامه صدای اگزوز ماشین ها

3. مرتباً از وضعیت تمیزی دستگاه اطمینان حاصل کنید که شاید ممکن است روغنی و کثیف شده باشد. 9. برای چک کردن موتور دستگاه و اطمینان از تمیزی آن هر ۱۰۰ ساعت به طور متناوب یا هر ۶ ماه یکبار انجام میشود.

5. زمان تعویضی روغن دستگاه برای اولین بار هر ۵۰ ساعت یا هر یک ماه یکبار و برای دفعات بعد هر ۱۰۰ ساعت یا ۶ ماه یکبار میباشد.

7. شمع موتور را هر ۶ ماه یکبار و یا هر ۱۰۰ ساعت دفعات اولی تمیز کنید. نوبت استفاده (کمتر از یک ساعت) یا دمای پایین زیر ۶۰ درجه فارنهایت میباشد.

حداقل استفاده (کمتر از ۳ ساعت) یا دمای معتدل ۵۰ درجه فارنهایت و یا ۸۰ درجه فارنهایت میباشد. 6. فیلتر تهویه هوا را هر ۵۰ ساعت یکبار تمیز کنید به وسیله یک محلول شوینده آن را بشویید و بعد خشک کنید.

8. شمع موتور را هر یکسال یکبار و هر ۳۰۰ ساعت یکبار تعویضی کنید. موتور را هنگام زیر بار بودن خاموش نکنید.

به گزارش سایت خبری ساعدنیوز، اگزوز خودرو وظیفه ای مهم و کلیدی در عملکرد وسیله نقلیه را برعهده دارد. دودهای خروجی خودرو از نظر راننده میتوانند بسيار مهم باشند و هشداری برای تعويض قطعات مصرفی كه در صورت بی توجهی میتوانند تعميرات سنگينتری را به دنبال داشته باشند.

امکان تحویل دستگاهها به صورت اگزوست فن باکس نیز وجود دارد. قابلیت استفاده فن های سانتریفوژ دبل برای محیط های اسیدی، حرارت و رطوبت بالا . به هر حال اگزوز و ساختار آن از جمله بخشهای موتورسیلکت است که از نقطه نظر بصری و کارایی برای تولیدکنندگان اهمیت زیادی دارد.

هشدار با وسایل باغبانی موتور را تمیز نکنید و توجه داشته باشید که آب وارد موتور دستگاه نشود چون به آن آسیب میرساند و حتی اگر وارد بوبین موتور شود مشکل ایجاد میکند و حتی ممکن است کارایی بوبین را کاهش دهد.

همچنین گرد و خاک و غبار میتواند باعث اختلال و معیوب شدن دستگاه شود. حداکثر استفاده (دائماً با دستگاه کار شود) یا دمای هوای گرم ۸۰ درجه فارنهایت یا ۱۰۰ درجه فارنهایت میباشد.

اما بهتر است به آن فکر کنید: یکی از قسمت های خودرو که به صورت دائمی دمای بالایی دارد و در کل طول خودرو نیز کشیده شده است، سیستم اگزوز است. از طرف دیگر کاتالیزور به جذب گرما و در نتیجه کاهش دمای موتور خودرو کمک می کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *