برنامه صدای اگزوز ماشین ها

در کاتالیست سیستم SCR گازهای NOx در مجاورت کاتالیست با آمونیاک (NH3) واکنش داده و به آب و نیتروژن (N2) تجزیه میگردد که هر دو آنها بی ضرر بوده و از اگزوز خارج میشوند. گاهی به دلیل گرفتگی زیاد، ممکن است جهت جریان کاری این سیستم برعکس شود و به جای اینکه هوا وارد کارتر شود و بخارات را خارج کند، خود بخارات کارتر وارد هواکش پیشرانه شده و موجب روغنزدگی فیلتر میشوند.

شما می توانید با افزایش اطلاعات خود کمتر به تعمیرگاه بروید و در شرایط اضطراری، آگاهانه در مقابل مکانیک بایستید. همانگونه که اشاره کردیم، مالکان خودرو اگر به اهمیت کاتالیست بی ام و خود پی ببرند و از نقش مهم آن در سیستم اگزوز خودرو آگاه باشند، خود را موظف می دانند تا سرویس کاتالیزور بی ام و را به صورت دوره ای انجام دهند.

ابتدا مهندسان شرکت ESC طراحی اولیه ژنراتور EHTEG و تحلیل و بهینهسازی طراحی گرمایی را انجام دادند. ناگفته نماند که اخیرا نسخه بهروزرسانی شده بنلی ۲۵۰ که تغییرات ظاهری در بخش چراغهای آن کاملا مشهود بوده و چهره جذابتری به این مدل بخشیده نیز با نام بنلی تی ان تی ۲۴۹s از سوی نمایندگی این شرکت به بازار ایران راه پیدا کرده است که از لحاظ فنی تفاوت چندانی با نمونه دو سیلندر قبلی نداشته و میتوان آن را یک مدل بهروزرسانی شده از بنلی ۲۵۰ دانست.

ولی بد نیست بدانید که خودروهایی که دارای آپشن هستند مخصوصا نسخه های وارداتی کشورهای عربی، امکان تقلب و عدم ارائه صحیح و درست عملکرد آپشنها در آنها بسیار بالاست.مثل امکان دارد خودروهای 8 ایربگ را با 4 ایربگ آنهم نصبی بخرید!

بدون وجود ادبلو، میزان زیادی از خودروهای دیزلی جدید نیتروژن اکسید بیشتری نسبت به قوانین آلایندگی یورو ۶ تولید خواهند کرد.

این محلول یک مایع مصرفی در قسمت کاتالیست انتخابی (Selective Catalytic Reduction-SCR) خودروهای دیزل بوده و میزان گازهای سمی اکسیدهای نیتروژن NOx را به میزان بسیار بالایی کاهش میدهد. به همین دلیل سیستم کاتالیست انتخابی (Selective Catalytic Reduction-SCR) در موتورهای دیزل برای کاهش میزان اکسیدهای نیتروژن (NOx) ناشی از احتراق استفاده میگردد.

اگر در طول ۵ سال گذشته خودرویی دیزلی را خریداری کرده باشید احتمالاً شاهد استفاده از ادبلو در آن برای پاکتر شدن آلایندههای اگزوز خواهید بود. در واقع اگر خودروی شما از ادبلو استفاده کند بدون آن نخواهید توانست از خودرو استفاده کنید!

وزن خودرو در مجموع سنگین ولی موتور قدرتمند 2800 سی سی با قدرت 160 اسب؛ توان حرکتی خوبی به آن میداد.

این روش از ارزانترین و آسانترین راه های افزایش سرعت و قدرت موتور سیکلت هوندا ۱۲۵ است. عوامل متعددی می توانند در ایجاد این صدا نقش داشته باشند، خصوصاً موقعی که با وقفه های موتور ترکیب می شوند.

سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. شتاب باعث وخیم تر شدن مشکلات می شود زیرا به موتور فشار بیشتری وارد می شود. برای کارکرد بهتر موتور سیکلت باید در صورت مشاهده هر مشکلی در شمع آن را تعویض کرد تا موتور سیکلت در بهترین حالت سوخت و شتاب قرار بگیرد، با تک استارت روشن شود و دیگر دچار خام سوزی و یا لرزش نشود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *