برنامه صدای اگزوز ماشین ها

اگزوز دیزل ژنراتور وسیله ای است برای انتقال گاز های خروجی از دیزل ژنراتور به خارج از ساختمان و پراکنده کردن گازها، دوده و صدای اگزوز به دور از افراد و ساختمان است. اِگزوز(به انگلیسی: exhaust) قطعهای در خودرو و دیگر وسایل نقلیهٔ موتوردار است که دود حاصل از واکنش شیمیایی را که در سیلندر ایجاد میشود به خارج از خودرو انتقال میدهد.

تنوع بخشی محصولات و پاسخ دهی بـه طیف گوناگون سلایق مشتریـان و ایجاد بستری مناسب به منظور اشتغال جوانان فعال و کوشا درون زمرۀ تلاش های این شرکت بوده است.

حیدزاده با اشاره به اینکه محدوده فیروزکوه و دهکده سیب جزو اراضی ملی هستند، ادامه داد: در بحث ارزیابی زیست محیطی پروژه مداخله کردیم که در این منطقه دو تخلف زیست محیطی صورت گرفته همچنین منابع طبیعی مشکلی دارند که مربوط به میزان واگذاری است که سازمان بازرسی کل کشور اعتقاد داشت تصرف صورت گرفته است.

اونجا لبه های گلویی رو صاف کردن و دو تا واشر انداختن (بدون چسب). توصیه میشود برای کاهش حرارت ساطع شده از لولههای اگزوز داخل یک اتاق ژنراتور، لوله کشی بوسیله پوششهای عایق بندی با ضخامت ۲۵ تا ۵۰ میلیمتری عایق کاری شود.

اتصال یا لوله کشی موتورها به داخل یک سیستم اگزوز چندگانه مشترک با کورهها، دیگ بخار یا سایر موتورها توصیه نمیگردد.

موتورهایی که کار نمیکنند بخاطر انباشته شدن کربن و میعانات خروجی موتور در حال کار یا منابع دیگر در معرض خطر آسیب جدی قرار دارند. ⦁ اگزوز را عمودی یا افقی نصب خواهید کرد ؟

⦁ نحوه اتصال سایلنسر به خروجی موتور چگونه باشد ؟ برای اتصال موتور به سیستم اگزوز، میبایست از یک اتصال فلکسیبل (انعطاف پذیر) استفاده شود تا به موتور اجازه ارتعاش بر روی لرزه گیرهایش بدون انتقال ارتعاشات به سیستم اگزوز داده شود.

باید یک سوپاپ تخلیه بر روی سیستم اگزوز نصب شود تا بخار آب میعان شده تخلیه شود. سیستمهای اگزوز نیاز به منبع اگزوز کاتالیزور دار و صداگیر دارد تا بتواند به میزان زیادی سر و صدا را کاهش دهد. منبع اگزوز کاتالیزور دار باید پس از منبع اگزوز صداگیر نصب شوند.

کانکس سایلنت همان طور که از نامش پیداست جهت صداگیری دیزلها و ژنراتورهای برق داخل آنها مورد استفاده قرار میگیرد. اگر قرار باشد منبع اگزوز داخل اتاق ژنراتور قرار بگیرد، بخاطر اندازه و وزن آن باید بوسیله ساپورت به سقف متصل شود.

در این سیستم یک سیستم کانال کشی وجود دارد که شاخه های کانال روی ماشین آلات قرار می گیرد و هوای محیط را تخلیه می کند. از لحاظ عدد و رقم این خودرو با فاصله از رقبای خود بالاتر است و گاها در مواردی ۲ برابر رقبا قدرت و گشتاور دارد!

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.