برنامه صدای اگزوز ماشین ها

فست بکی نقره ای با خطوط مشکی که از جلو تا انتهای آن کشیده شده است. این قطعه یک اگزوز بری تخت می باشد که بدنه مستحکمی دارد و در مقابل فشار نسبتا بالا مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

اغلب ماشینبازها به محض شنیدن صدای موتور یا نگاه به عقب ماشین، متوجه این قطعه میشوند. با همه ی این اوصاف این موستانگ نیز، موتوری چهار سیلندر دارد که انتقال قدرت این موتور ۲.۳ لیتری توسط گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک انجام می شود.

ترکیب سفید، سبز و مشکی که هرچه بیشتر این موستانگ ۲.۳ لیتری را جذاب تر ساخته است. شاید رنگ سبز به همراه رینگ های طلایی کمی ناامید کننده باشد، اما کیت بدنه عریض تریاتلت جلوه زیبایی به خودرو گروه راش بخشیده است.

رینگ های ۲۰ اینچی استاکاتو، ارتفاع بسیار کم، رنگ آمیزی جت بلک داخلی، همچنین باله عقب فیبرکربنی، از کلیدی ترین تغییرات ظاهری این خودرو است. موتور ۵ لیتری قدرتمند Ti-VCT V8 به همراه گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک، بخش فنی ترایتلت و قطعات مختلف فیبرکربنی و رینگ های ووسن، بخش ظاهری آن را تشکیل می دهند.

برخی از افراد به طور کاملا خودسرانه و بدون داشتن اطلاعات کافی در این زمینه کاتالیست را از خودرو جدا می­ کنند که این کار مشکلات بسیاری را برای خودرو ایجاد خواهد کرد و بسیاری از کارشناسان تاکید بر آن دارند، که از حذف کاتالیزور خودداری کنید ، این کار موتور خودرو را تحت فشار قرار داده و مشکلاتی برای خودرو شما ایجاد می ­کند .

مشکل بعد سوختن يکي از دو بوق ماشين بود که اين مورد با توجه به اتمام گارانتي به صورت ازاد تعويض شد.

در سال ۱۳۸۲، پروژههای پارس سال، سمند سال و پژو ۲۰۶ صندوقدار آغاز گردید و در سال ۱۳۸۳ نیز چند تغییر جزئی در خودروها اعمال شد و مدلهایی به آنان افزوده شد.

شما عزیزان میتوانید این نوع واشر سرسیلندر را برای خودروهای پژو ۴۰۵، پژو پارس، سمند و پژو ۲۰۶ از شرکت یدک کار تهیه نمایید.

آرنج بخشی از این نوع فرار است. صندلی های چرم رکارو سپرهای جلو و عقب جدید، باله عقب، بامپر و ضربه گیر، تنها بخشی از کاستومایز موستانگ ایر دیزاین است.

در مقابل سیستم غیر فعال از تکنولوژی FIR استفاده کرده است. از سایه های شیشه گرفته تا سیستم صوتی کیکر. کیت بدنه ای که راش تاکید زیادی بر آن دارد و از Boss 1970 ۴۲۹ اسب بخاری الهام گرفته است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *