برنامه صدای اگزوز ماشین ها

در خودرو ۲۰۶ مولتی پلکس هر ECU دارای ورودی خروجی و یک اوسیلاتور تولید فرکانس است که توسط شبکه ارتباطی CAN یا VAN و یک پورت ترانسیور یا همان فرستنده و گیرنده ، می تواند اطلاعات را ارسال و همزمان دریافت کند که تمامی ECU ها در هنگام ارسال و دریافت اطلاعات توسط ECU دیگر قادر به مشاهده اطلاعات روی گذرگاه داده ها هستند.

مبدل کاتالیزوری که به خوبی کار می کند این سولفید بد بو را به دی اکسید سولفور بی بو تبدیل می کند. در این حالت تولید کننده از مجموع 5 الی 6 دیواره و یا کانال , دیواره دوم و چهارم را حذف می کند در این صورت طول موج دوباره تشکیل شده و دسیبل زیاد تری را تولید می کند .

سنسور مپ: مپ سنسور یا فشار هوای ورودی ( منیفولد ) با تغییر شرایط محیطی موتور و فشار اتمسفر شرایط کارکرد موتور نیز تغییر می کند و زمانی که فشار هوا تغییر می کند یک ولتاژ آنالوگ متناسب و یا فشار هوای منیفولد تهیه کرده و به ECU می فرستد.

در نوع دوم نیز که از اگزاست فن جهت خروج هوا استفاده می شود باید توجه نمود که میزان هوای خارج شده از اگزاست فن از محیط باید توسط سایر دستگاه های تهویه مطبوع همانند هواساز یا غیره تامین گردد .

یکی دیگر از اتفاقات که منجر به عدم عملکرد صحیح مبدل می گردد آسیب فیزیکی به آن است، اگر چه بروز این اتفاق زیاد معمول نیست. بنابراین نوع سیگنال ارسالی و کد تعریفی بین دو بخش هوشمند عامل انتقال دستور است که هر گونه اختلال نویز در این مسیر و باعث عدم انتقال درست پیام خواهد شد.

در این بین توجه متخصصان به سیستمی که در صنایع مخابراتی مورد استفاده بود معطوف شد که همان سیستم مولتی پلکس است.

استاندارد Can ساخت آلمان که در خودرو های بنز ب.ام.و و غیره به کار می رود از این گونه تکنولوژیها به شمار می رود.

این نوع از سرعت بالا البته رانندگی موتور سیکلت در نگاه اول به نظر می رسد اطمینان خاطر بیش از حد، اما در واقع چنین رویکردی است دلیل خوبی وجود دارد.

این سنسور موقعیت میل لنگ را هنگامی که پیستون ۱و۴ دقیقا در نقطه مرگ بالا قرار دارند را بررسی میکند. در سال ۱۳۸۶ نیز ایران خودرو خطوط تولید خود را تبریز، سنگال و مصر راه اندازی و محصول جدید سمند سورن به بازار ارائه نمود.

17.تكميل جدول مقايسه قيمت ها توسط مسئول تداركات خارج و ارائه آن به مدير تداركات جهت بررسي، تاييد و سپس ارسال آن به دفتر مديريت جهت تاييد مدير عامل و عضو هيئت مديره. آزمايشگاه هاي خارجي كه شركت اگزوز با آن ها كار مي كند همگي بايستي داراي گواهينامه استاندارد بين المللي ISO/TS17025 يا داراي تاييد صلاحيت آزمايشگاه از موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران و مورد تاييد مشتريان باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *