برنامه صدای اگزوز ماشین ها

البته اگر این اتومبیل را از نمای عقب و در دور دست ببینید و یا فوکوس چشم هایتان را بر روی عکس داخل سایت تار کنید نمایی قریب به عقب خودروی میتسوبیشی لنسر را مشاهده خواهید کرد.شاید طراحان آن از خشونت لنسر الهام گرفته باشند اما به هیچ وجه این یک کپی کاری آشکار نیست که بتوان به آن ایرادی وارد کرد زیر تفاوت ها هم به میزان شباهت ها زیاد هستند.

به طور مثال یک موتور چهار سیلندر در ۱۰ ساعت کاری حدود ۳۲۸۰ کیلوگرم هوا مصرف می کند که وجود فیلتر ها و تصفیه کننده های هوا را تصدیق می کند. هواکش های صنعتی اگزوز پنجره به طور مستقیم نصب به پنجره یا پنجره باز است، به خاطر اندازه کوچک و وزن سبک.

سیستم ترمز ABS در بیان ساده دستگاهی الکترونیکی است که در هنگام ترمزگیری با کنترل فشار (قطع و وصل کردن فشار ترمز) هیدرولیک درکسری از ثانیه ارتباط لنت با دیسک و یا کاسه را برقرار و قطع میکند و تکرار سریع و مداوم این عمل باعث از بین رفتن حالت بلوکهکردن یا قفلکردن ترمزها میشود.

سیستم ترمز ABS در هنگام ترمز شدید و یا ترمز بر روی جادههای لغزنده مانع از قفلشدگی چرخها و موجب فرمانپذیری بهتر میشود.

البته ناگفته نماند که عدم کارکرد درست موتور نیز باعث داغی بیش از حد اگزوز میشود. اگر چه نزدیکی زیاد بهلوله چند راهه اگزوز باعث می شود که گازهای اگزوز ( در شرایط خاص) و حرارت آنها از درجه مناسب بالاتر رود و بدین ترتیب به فلز اصلی و لایه های فعال کانورتور زیان رسانده و در نتیجه عمر مفید کانورتور را پایین بیاورد باید در شرایط نسبی استاکیومتری نسبت سوخت به هوای ، خوب کار بکند .

در زمان ترمز گرفتن، طول مسیر ایستادن به اندازه مجذور سرعت افزایش مییابد. افزایش میزان ابتلا به سرطان ریه در نواحی شهری به هیدروکربن­های چند هسته­ای خارج شده از اگزوز اتومبیل­ها نسبت داده شده است.

همچنین مسائلی مانند افت شتاب خودرو و درست استارت نخوردن آن، جزء دیگر علائم خرابی کاتالیزورها به حساب میروند. فرمانپذیری خودرو در هنگام ترمزگیری بخصوص در هنگام ترمزگیری شدید و در سطح لغزنده مانند شرایط بارانی و برفی از مزایای استفاده از این سیستم میباشد.

در این سیستم قطعاتی همچون روغن ترمز، لنت ترمز، دیسک ترمز از اهمیت بهسزایی برخوردار هستند. شرکت ایـساکو به دلیل اهمیت موضوع و در راستای کسب حداکثر اطمینان مشتریان از مرغوبیت تمامی قطعات ارایه شده در بستهبندی این شرکت، مطابق با استانداردهای خودروساز اقدام به تست و ارزیابی کیفی قطعات خود مینماید و سازندگان این دسته از قطعات فوق ایمنی، از میان معتبرترین برندهای تولیدکننده قطعات خودرویی در ایران و سطح جهان انتخاب شدهاند.

خرید لوازم موتور, سیستم محرکه و اگزوز لیفان 520 | بهترین قیمت قطعات یدکی در کارما یدک. به همین دلیل صدای بلند اگزوز می توانند یکی از نشانه های نشتی در سیستم اگزوز باشد. نکته جالب این است که سرعت چرخش سوپرشارژر به 50,000 دور در دقیقه میرسد که از 3 برابرِ حداکثر سرعت چرخش توربو شارژر هم بیشتر است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید به ازای کاهش هر 45 کیلوگرم شما میتوانید از سرعت بیشتری بهره ببرید. بیشتر خودروهای مدرن امروزی دارای سیستم ABS میباشند که از آن به عنوان سیستم ترمز ضد قفل تعبیر میشود، بهطوریکه حتی بسیاری از کشورهای دنیا استفاده از خودروهای بدون این سیستم را ممنوع نمودهاند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *