برنامه صدای اگزوز ماشین ها

طراحی بدنه بسیار زیبا، جذاب و مدرن بوده و سرشار از جنگندگی و هیجان است. همچنین در مقایسه با همردههای خود نیز جذاب نبوده و بههیچوجه نمیتوان ظاهر جلو آن را متناسب با سلیقه یک جوان مدرن امروزی در نظر گرفت.

اگزوز و کاربرد آن چیست؟ همچنین نصب دیفیوزر و سر اگزوز نیز باعث شده تا یکی از مهمترین دغدغههای جوانان هاچبک سوار رفع شود. البته بدون شک سایپا بهخوبی توانسته در نمای عقب تیبا، آن را از یک خودرو سدان به یک اتومبیل هاچبک تبدیل کند.

در نمای کناری این خودرو میتوان ذات مشترک آن را با تیبا ۲ مشاهده کرد. انتشار این گازها میتواند کیفیت هوای اطراف ما را کاهش دهد، به خصوص در شهرهای بزرگ که تعداد خودروها بیشتر است.

فشار ایجاد شده باعث می شود مقداری از هوای اضافی از طریق واحد اگزوز باز شده خارج شود. اما KTM به دلیل این که کم تر از موتورسیکلت سازان ژاپنی و ایتالیایی به ایران راه پیدا کرده است هنوز گویا در بازار غریبه به حساب می آبد.

بادامکها ساییدگی دارند. دود خروجی از اگزوز کم است: به دلیل ضعیفشدن فنر رگلاتور، مرحله ارسال سوخت به موتور، زودتر از حالت طبیعی تمام میشود و جلوی ارسال سوخت گرفته میشود.

در ابتدا هنگامی که موتورسیکلت خاموش است دمای استیل حدود ۳۷ درجه میباشد و پس از طی حدود چند کیلومتر دمای بدنه استیل به حدود ۹۰ درجه می رسد. شاید بتوان گفت که تبدیل تیبا به مدل بدون صندوق آن، بهترین عملکرد سایپا در این چند سال گذشته در صنعت خودروسازی باشد.

سنسور موقعیت دریچه گاز: این سنسور یک پتانسیومتر ساده است که به موازات محور پولکی دریچه گاز قرار میگیرد و وظیفه آن فرستادن اطلاعات میزان باز شدن دریچه گاز به ECU است که در تیپ ۱ و ۲ مورد استفاده قرار میگیرد ولی در تیپهای دیگر و همچنین تیپ ۲ جدید دریچه گاز سیم ندارد و از مجموعه ای استفاده می شود که به کمک یک موتور بسیار دقیق وظیفه کنترل دریچه گاز را برحسب اطلاعات رسیده از ECU به عهده دارد.

اگر زیبایی ساینا مورد پسند شما بوده و قصد خرید آن را دارید، میتوانید با مراجعه به صفحه فروش اقساطی ساینا این اتومبیل را بهصورت تحویل فوری خریداری کنید. در مقابل، ساینا با توجه به چراغهای کشیده و همچنین سپر اسپرتتر خود، درصد زیادی نسبت به تیبا ۲ در زیبایی پیشی گرفته و جذابتر است.

سایپا در عقب تیبا ۲ سعی کرده تا از هاچبکهای ایتالیایی الگو بگیرد و همین موضوع نیز باعث زیبایی این بخش از خودرو شده است.

برای بررسی پروانه یا فن رادیاتور، در حالت خاموش پرههای فن را بچرخانید، اگر چرخش بهسختی صورت بگیرد بهاحتمال زمان تعویض آن فرارسیده است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *