بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

محدوده هشدار : ناحیه صدا دراین محدوده فی مابین 85 الی 90 دسی بل می باشد. محدوده بهداشتی :ناحیه صدا در این محدوده فی مابین 70 الی 80 دسی بل می باشد. در دسته ضایعات درجه دوم قرار می گیرند.

بهتر است قبل از اقدام به ساخت نقشه هایی برای این کار تهیه گردد تا از خطا های احتمالی در فرآیند تولید جلوگیری شود.کانکس راکو یکی از تولید کنندگان تخصصی کانکس سایلنت دیزل در ایران می باشد.

دیزل ژنراتور پرکینز 70kVA دیزل ژنراتور پرکینز: موتور دیزل پرکینز ساخت انگلستان، چهار سیلندر مدل 1104A-44TG کوپله شده با ژنراتور مکالته ایتالیا به قدرت kVA 70 برابر kW 56 در 1500 دور به همراه تانک سوخت داخل شاسی و اگزوز باتری با تابلوی برق manual و کلید اتوماتیک اروپای غربی و هشت عدد خروجی سه فاز .

کانکس سایلنت دیزل یکی از محصولات کانکس راکو جهت صدا گیری دیزل ها و ژنراتور های تولید برق می باشد.استفاده از این کابین صدا گیر علاوه بر اینکه باعث کاهش آلودگی صوتی ژنراتور گردیده ، باعث حفظ آن در برابر بارندگی و برف ، یخ زدگی در فصل زمستان و همچنین جلوگیری از نفوذ گردوغبار به داخل قطعات آن می گردد که در نتیجه باعث سلامت و افزایش طول عمر مفید دستگاه شده و بهره وری بیشتر آن را به همراه دارد.

محافظت دیزل ژنراتور در برابر فرسودگی طبیعی و افزایش عمر مفید ماشین آلات. حفاظت فیزیکی دیزل ژنراتور در برابر گرد ، غبار ، باران و برف. سقف کانکس نیز باید به یک طرف شیب داشته باشد تا آب باران را به یک سمت هدایت کند.

کانوپی مجموعه ای چند تکه است که توسط پیچ مهره به یکدیگر متصل شده است در نتیجه نحوه مونتاژ و آب بندی کردن بخش های مختلف بسیار مهم است بالاخص در هنگام بسته شدن درب ها نباید هیچ درزی وجود داشته باشد به همین خاطر از درز گیر های لاستیکی بین قطعات متحرک مثل درب ها استفاده می شود که بتوانند به خوبی عمل درزگیری را انجام دهند .

نوع طراحی چراغ عقب ال ای دی به صورت عمودی نیز از هماهنگی کافی با سایر بخشهای بدنه این موتورسیکلت برخوردار است. 70 ـ علايم: هر نوع علامت عمودي و افقي مانند تابلو، چراغ راهنمايي و رانندگي، خطكشي، نوشته و ترسيم، و همچنين تجهيزات هدايتكننده، سوت و حركت دست و غيره كه به وسيله مقامات صلاحيتدار براي كنترل و تنظيم عبور و مرور تعيين و بهكار برده ميشود.

شهردار تهران نامهای را برای رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نوشته که این موضوع در کارگروه کاهش آلودگی هوا بررسی شود. این مقدار کاهش در میزان گازهای سمی بسیار قابل توجه بود و تأثیر زیادی در حفظ محیط زیست داشت.

بهترین نوع کانکس برای کانکس سایلنت دیزل از نوع ساندویچ پانل می باشد که به دلیل استفاده از عایق پلی اورتان قابلیت صدا گیری خیلی زیادی داشته و بخوبی صدای ژنراتور را کاهش می دهند.

با یه کلیک میتونی هر نوع ماشینی رو چه صفر کیلومتر چه صد هزار کیلومتر از بزرگترین نمایشگاه خودرو آنلاین در کشور کارشناسی شده و با شرایط ویژه بخری!

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.