بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

برای کنترل سطح روغن موتور اتومبیل که حتماً باید در یک سطح صاف و هموار اندازهگیری شود، از خطکش فلزی مدرجی که به نام درجه روغن یا گیج معروف است استفاده میشود. نگاهم رو با عجز به چشمهاش دوختم که صدای بم شدهاش رو شنیدم.

صدای بمی همش توی گوشم مکرر زمزمه میکرد: آهای آهنگ! معلومه که نه. اون شب چهرهی من سوخت و حالا قیافهم با کلی عمل تغییر کرده، و تنها از چهرم چشمهام چشمای خودمه، چشمایی که اوستا لحظه ی اول شناخت؛ صداش توی گوشم زمزمه شد که بار اول توی ماشین بهم گفت: چشمات خیلی شبیه ملودیِ.

با یادآوری تغییر چهرهام به بدشانسی خودم لعنتی فرستادم و روبه اوستا به آرومی، با صدایی خشن لب زدم: ممنون خوبم. 34 – حمل مسافر با وسیله نقلیه شخصی . با این حال فناوری وسیله نقلیه الکتریکی هنوز نیاز به پیشرفت های زیادی دارد تا بتواند یک جایگزین مناسب برای وسیله نقلیه بنزینی باشد.

لیفتراک دستگاهی است که دارای دو شاخک می باشد و برای جا به جایی وسیله های سنگین در انبار ها و همچنین شرکت های صنعتی ساخته شده است.

به طور مثال در خودروهای گازوئیلی واکنش شیمیایی که انجام می شود اکسیداسیون نام دارد. به طور معمول ، با سیستم های قابل تعمیر در محفظه موتور ، و همچنین کیفیت قابل قبول مواد مصرفی ، این دود عملاً بی رنگ است ، دارای بوی مشخصی از اگزوز و سطح مشخصی از تراکم است.

و سوم ، نیاز به آماده سازی با کیفیت بالا مخلوط در سرعتهای پایین ، نیاز به استفاده از یک قسمت باریک کننده در کاربراتور ، معروف به دیفیوزر را تعیین می کند ، که مقاومت بیشتری در برابر جریان در سرعتهای بالا ایجاد می کند.

چشمهام و که کامل باز کردم از حرکت ایستاد و لحظهای رو مبهوت به صورتم خیره شد. چرا باید اسم «اوستا» رو فریاد بزنم؟

چرا نگرانم شده؟ یعنی من و شناخته و فهمیده که نسبت یا آشنایی باهاش دارم؟ چرا احساسم باید بگه اوستای توی گذشته همین آقاست؟

رک و رو راست و ساده، مثل همه ی مردای عصا قورت داده نبود توی هر محیط یک شکل. تا اینکه بعد از مدتی کوتاه از شوک بیرون اومد و خودش رو تا صندلی کنار تخت رسوند. علاوه بر آن، رادیاتورهای مسی و برنجی و نیز کولرهای روغنی از دهه 1970 به عنوان استاندارد صنعتی در اتومبیل ها استفاده شده اند.

روغنموتور ممکن است ازنظر رنگ بسته به نوع استفاده شما از خودرو، کهربایی تا قهوه ای تیره باشد. اگر سیستم تعلیق آسیب دیده و تعمیر نشود، آسیب های جدی به شاسی خودروی شما وارد خواهد شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *