بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

تلاش ما در گروه پیا صنعت ارائه بهترین اگزوز سمند و دیگر محصولات تولیدی ایران خودرو با در نظر گرفتن مناسب ترین قیمت و خدمات است. در دسته بندی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، در حال حاضر اگزوز پیکان ، اگزوز سمند و اگزوز آردی تولید می شود.

در بخش تولید سمند ، اگزوز سمند تولید شده توسط این مجموعه از برترین دسته بندی های محصولات موجود در بازار می باشد. موتور کامل و نیم موتور – گیربپژو 405 دسته قطعات یدکی و لوازم جانبی خودرو – دیوار – خرید فروش آگهی ارایـه …

در اغلب موارد دود سفید شبیه بخار از اگزوز خودرو به راحتی با چند دقیقه درجا کار کردن موتور بهتدریج بدون رنگ میشود اما درصورتی که حجم این دود بالا باشد، میتواند یکی از نشانههای مشکل اساسی در موتور خودرو مانند سوختگی واشر سرسیلندر یا آسیب به محفظه سرسیلندر باشد که نشتی آب به این محفظه و مخلوط شدن هوا و سوخت موجب خروج دود سفید و قطرات آب از اگزوز میشود.

این دستگاه به کمک سنسورهایی که دارد میتواند گاز های خروجی را بررسی کند و از گاز های خارج شده پارامتری را نشان دهد که تعمیرکار با آن پارامتر میتواند عیب خودرو را تشخیص دهد.

دستگاه چهار گاز وسیله ای است برای تنظیم گاز های آلاینده ی خروجی موتور که علاوه بر این، این دستگاه میتواند سلامت سنسور اکسیژن و سیستم اگزوز و کاتالیزور را بررسی کند. این موضوع از زانتیا گرفته تا جنسیس صدق می کند و نیاز است با چشم باز دنبال جنسیس کوپه بگردید، زیرا احتمال اینکه اصطلاحا جنسیس کوپه ترکیده به شما بدهند بسیار است!

امروزه هر خوردرویی که شما از یک کارخانۀ معمولی خودروسازی می خرید با چندین مصلحت اندیشی ساخته شده است .

همچنین در مواردی که دستگاه دارای سیستم خنک کننده مجزا می باشد باید فوندانسیون مجزا برای سیستم خنک کننده در نظر گرفته شود و ابعاد آن متناسب با سیستم مذکور باشد. صدای خروجی از موتور در صورت خرابی منبع اگزوز، بسیار بلند و اذیت کننده است، از این رو باید حتما منبع اگزوز سالم باشد.

A: 1. ما کیفیت خوب و قیمت رقابتی را حفظ می کنیم تا اطمینان حاصل شود که مشتریان از سود آن بهره مند می شوند.

ما تلاش خواهیم کرد تا محصولاتی با بالاترین کیفیت و با قیمتی مناسب برای ورود به بازار تولید کنیم. صدای قار قار هم تا حد زیادی مربوط به اون نشتی میشه. خروج اب از اگزوز موقع سرما طبیعیه ولی چونکه گفتید آب از محل اتصال لوله اگزوز خارج میشه پس متوجه میشیم که تو اون محل اتصال اگزوز نشتی داره.

همچنین استفاده از بادامک های کارا سبب یک تغییر بزرگ در عملکرد موتور می شود. واکنش های شیمیایی که در کاتالیست صورت می گیرد بسته به نوع خودرو و سوخت آن دارد. فیلم هرکدام از ۳ میلیون موتورسیکلت تهران ۷ برابر خودرو آلودگی تولید میکند تردد موتورسیکلت درون پارک ها ایمنی مردم را به خطر می اندازد چرا متخلفین برای ترخیص وسیله نقلیه اقدام نمیکنند؟

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *