بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

میتوان مثل بحث موتورسیکلت که به صورت پایلوت در منطقه 12 انجام شد این طرح را هم به صورت یک پایلوت کوچک شروع کنیم تا نقاط قوت و ضعف آن مشخص شود. سوختن یا خراب شدن واشر دلایل مختلفی دارد که میتوان از آن جلوگیری کرد.

طی سالهای اخیر، خودروسازان که از محبوبیت بالای هاچ بکها با خبر هستند، روی طراحی و تولید این خودروها تمرکز زیادی کرده و هاچ بکهای متنوعی هم اکنون در بازار ایران حضور دارند.از تیبا ۲ گرفته تا برلیانس H320 و پژو ۲۰۷ و فولکس واگن گلف GTI افسانهای که به زودی قرار است وارد بازار کشور ما شود، تنوع هاچ بکها در ایران روز به روز در حال افزایش است.ام وی ام ۳۱۵ که از سال ۱۳۹۱ در بازار کشورمان حضور دارد و از سال ۱۳۹۴، نسخه فیس لیفت آن توسط مدیران خودرو در ایران فروخته میشود، یک هاچ بک کامپکت است که به یک موتور ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر خطی ۱۶ سوپاپ با ۱۰۷ اسب بخار نیرو و ۱۴۰ نیوتن متر گشتاور مجهز شده است که با یاری یک گیربکس ۵ دنده دستی، این خروجیها به چرخهای جلوی خودرو ارسال میشوند.

ام وی ام ۳۱۵ حداکثر سرعتی برابر با ۱۷۰ کیلومتر دارد و صفر تا صد را حدوداً در ۱۲ ثانیه میتواند پر کند.این خودرو با داشتن ابعادی برابر با ۴۱۸۸ میلی متر طول، ۱۶۸۶ میلی متر عرض، ۱۴۸۰ میلی متر ارتفاع و ۲۵۲۷ میلی متر فاصله بین دو محور یک هاچ بک جمع و جور محسوب میشود و وزن خالص آن برابر با ۱۲۱۰ کیلوگرم است.

در مورد دلایل محبوبیت این خودروها بسیار میتوان بحث کرد، از این رو از مهمترین آنها میتواند به مصرف سوخت کم، رانندگی نسبتاً راحت داخل شهرهای بزرگ و ابعاد جمع و جور آنها اشاره کرد که هاچ بکها را به گزینههایی فوق العاده برای رانندگی در کلان شهرها تبدیل کردهاند.

ضمنا این ریمپ استیج ۳ فقط بروی خودروهای که از سوخت با کیفیت استفاده و ۱۰۰% تقویت مکانیکی موتور را انجام داده اند قابل اجرا است .

آیا از روشن ماندن چراغ چک موتور خودروی خود احساس خطر میکنید ؟ برای زنبوری کردن صدای اگزوز، بهتر است یک کیت اگزوز جدید خریداری کرده و آن را بعد از انبار وسط اگزوز، نصب نمایید. 19 – حمل تیر آهن و امثال آن بدون رعایت شرایط مقرر .

بعد از برآورد نيروي انساني نتيجه آن به مدير سازمان مهندسي اعلام تا پيگيري هاي لازم جهت نيروي انساني از سازمان اداري صورت گيرد. اما اگر بخواهیم به طور خلاصه به بررسی وظایف این قطعه در خودرو بپردازیم، باید بگوییم که وظیفه اصلی این قطعه هدایت گازهای خروجی از موتور خودرو به بیرون می باشد.

طول عمر مفید این قطعه حدودا بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰۰ کیلومتر است و بعد از مدتی پس از این دوره، عملا کارایی خود را از دست داده و میزان آلایندگی تا ۵ برابر افزایش می یابد پس بهترین زمان تعویض کاتالیزور اگزوز خودرو بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار کیلومتر می باشد.

درواقع با این اعداد و ارقام باید گفت T2 در بخش پیشرانه از تکنولوژی خاصی مثل بسیاری از موتورهای رقیب اش بهره نیم برد. برای حل مشکل باید این سیل ها تعویض گردند.

آیا تصادف داشته اید و ایربگ خودرو فعال شده است و باید برای خرید ایسیو ایربگ هزینه های بالایی پرداخت کنید ؟ در ایسیو – پاشش سوخت و مقادیر جرقه زنی ، میزان اکسیژن ورودی و تغییرات دریچه گاز تغییرات اساسی انجام میشود که با افزایش شتاب و سرعت اولیه و افزایش قدرت ۱۵ تا ۲۰ درصد همراه می باشد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *