بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

6. درجه شماره مخصوص مربوط به سفارشات خارج بر روی فرم های سفارش خرید برای لوله ها، ورق ها و برای سایر موارد توسط واحد تدارکات خارج و ثبت در دفتر سفارش خرید خارج. با کلیک روی هر محصول می توانید ویژگی های آن محصول را مطالعه و اقدام به ثبت سفارش نمائید.

هر دو نمونه­ی صفر کیلومتر و دسته دوم آن می­توانند در این پیشنهادات جای گیرند. تعلیق جلوی آن کمک دوشاخ تلسکوپی یا KCPCO و تعلیق عقب آن شامل دو عدد کمک فنر هیدرولیک ساخت کشور تایلند است. چنانچه يكي از دو وسيلهاي كه ميخواهند از كنار يكديگر عبور كنند به منظور امكان عبور، مجبور به عقب رفتن بشود، اين عمل را بايد وسيلهاي كه در جهت سرازيري قرار دارد انجام دهد، مگر آنكه به طور آشكار انجام آن از سوي راننده واقع در جهت سربالايي آسانتر باشد.

»»» تنها با یک قطعه ماشینت را اسپرت کن ««« . با این روشهای ساده ، شما نه تنها می توانید کمی قدرت را به موتورسیکلت اضافه کنید یا صدای کار را شیک کنید ، بلکه بدون خرید سیستم های گران قیمت جریان مستقیم کارخانه ، هزینه زیادی را صرفه جویی می کنید.

یکی از اولین پیشنهادات یک فروشنده برای خریدار، موتور سیکلت طرح ویو رادیسون 125 کویر یا کاب که از شرکت کویر می­باشد، است. کلاچ اتوماتیک این موتور سیکلت و همچنین شتاب بالای دنده یک و دوی ویو رادیسون 125، باعث شده است که علاقه­مندان بسیاری جذب این موتور شوند.

آب بندی سیلندر – هنگامی که موتور در حال کار کردن است، فشار سیلندر در موتور بنزینی به راحتی میتواند به ۷۰۰ psi و در موتور دیزلی، تا ۲ هزار psi برسد.

همچنین لازم به ذکر است که این موتور سیکلت دارای میزان مصرف سوخت 1.6 لیتر در هر صد کیلومتر می­باشد. هر مدل خودرو کاتالیست مختص به خود و هر کاتالیست ظرفیت ذخیره­سازی اکسیژن (OSC) متفاوتی دارد.

عملکرد سیستم صوتی و تصویری: صفحه لمسی ۸ اینچی این خودرو دارای گرافیکی بسیار جذاب بوده و از نظر کارایی، عملکرد خوبی دارد.

زین مذکور از روکش Soft پوشیده شده و در زیر آن محفظه­ی کوچکی برای قرار داد وسایل تعبیه شده است.

در متن زیر به عوامل اصلی تاثیر گذار در قیمت اگزاست فن دمنده و یا قیمت اگزاست فن پشت بامی می پردازیم .

اهمیت چنین قطعهای، ما را بر این داشته تا در این مقاله، به بررسی دلایل استفاده از کاتالیست اگزوز در خودروها بپردازیم؛ بنابراین اگر علاقهمند هستید اطلاعات بیشتری در مورد کاتالیست یا همان کاتالیزور به دست آورید، در ادامه با ما همراه باشید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *