بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

از سویی دیگر، پیشرانهی ۱.۵ لیتری و توربوشارژ چری، علاوه بر آریزو 6 در آریزو 5 و چری تیگو 7 هم وجود دارد. در مسیر لولههای هوا نشتی وجود دارد. سپس کامپیوتر نسبت مناسب ترکیب هوا و سوخت را تنظیم می کند.

در نتیجه موتور توان کمتری تولید می کند و کاهش شتاب خودرو را به دنبال خواهد داشت. با فشار دادن پدال گاز دریچه گاز نیز متناسب با آن باز شده و هوای بیشتری وارد موتور می شود، بر همین اساس ایسیو نیز سوخت بیشتری وارد موتور می کند که باعث احتراق شدید تر و افزایش سرعت و شتاب خودرو می شود.

برخی از رانندگان به علت زیبایی ظاهری خودرو شان از رینگ ها و لاستیک های نا متناسب با اندازه خودرو و معمولا از لاستیک های پهن تری استفاده می کنند. از دلایل دیگری که باعث کاهش شتاب خودرو می شود وجود نشتی در خط انتقال سوخت می باشد.

یکی از راه حل هایی که برای این معضل جدی توسط قوانین زیست محیطی در کشورها طراحی شده است، استفاده از قطعه ای به نام “کاتالیزور” میباشد تا بتوان از تولید و انتشار سطح آلاینده ها جلوگیری کرد.

این قطعه بعد از چند سال دچار خوردگی می شود و یا به دلیل تجمع ذرات دچار عملکرد نامطلوب موتور می شود. جنگنده فوک ولف 190 (که در مقاله با نام 190 خوانده می شود) پرنده ای دو باله و تمام فلزی بود که از دو ارابه جمع شونده زیر بالها بهره می برد.

همانطور که اشاره شد بنلی ۲۵۰ در دو نسخه تک سیلندر و یا دو سیلندر انژکتوری به بازار کشورمان راه پیدا کرده است.

کاربرد آلومینیوم در قطارهای سریع السیر و باری آلومینیوم از جمله فلزات غیر آهنی است که خصوصا طی دهه های اخیر، نقش مهمی در پیشرفت صنعت حمل و نقل داشته است.

دوچرخه باید قادر “خود را به” از یک مکان و زمان به کم کردن سرعت، شماره گیری سریع و ورود به یک به نوبه خود شیب دار، این هنر از مسابقه در زمین های ناهموار، که در آن جاده ها تنها خاک و هیچ سایت مستقیم وجود دارد.

بوق در قسمت جلو سمت راست سپر قرار دارد. در صورت خارج شدن تسمه تایم از تنظیم درست و دقیق، حرکت سوپاپ ها تحت تأثیر قرار گرفته و مانع از احتراق مناسب در موتور می شود و کاهش شتاب خودرو را به دنبال خواهد داشت.

در صورت گرفتگی و خرابی مبدل کاتالیست و یا منابع اگزوز، خروج دود از موتور مختل شده و عملکرد موتور را تحت تأثیر قرار می دهد و در نتیجه سبب کاهش شتاب خودرو می شود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *