بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

بعداً ، با عبور از سیستم هزارتوی در صدا خفه کن ، آنها حتی بیشتر پراکنده می شوند. تشدید کننده در ساختار اگزوز ، ارتعاشات صوتی را که در اثر صدای بلند بوجود می آید ، خنثی (از بین می برد) گازهای خروجیاز محفظه احتراق از نظر ساختاری ، رزوناتور یک دستگاه چند جزئی است که جریان گاز از طریق آن عبور می کند.

منشاء متفاوتی دارند. اولاً ، اینها صداهایی از انبساط گازهایی است که از آن عبور می کنند. گازهای تحت فشار وارد تشدید می شوند ، مقداری از انرژی خود را از دست می دهند و با شتاب کمتری حرکت می کنند.

شما می توانید تمام کارهای ذکر شده در زیر را با دستان خود انجام دهید. بوی گاز دادن اگزوز موتور و خارج شدن گازهای مصرفی به صورت خام: اگر اگزوز موتور بوی شدید گاز میدهد و یا متوجه میشوید کمی از گازهای مصرفی موتور از اگزوز به صورت خام خارج میگردد در این صورت ممکن است جرقه در شمع به درستی صورت نگیرد؛ اگر شمع در موتور به درستی کار نکرده و جرقه به درستی انجام نشود باقیمانده گاز در محفظه احتراق موتور محبوس میشود و نمیسوزد و از لوله اگزوز به صورت خام خارج میشود که به صورت شلیک و حالت ترکیدن شنیده میشود.

در زندگی روزمره ، اغلب آن را “صدا خفه کن وسط” می نامند ، زیرا در وسط سیستم اگزوز قرار دارد.

در این مرحله میتوان آن را تمیز کرد و مشکل را برطرف کرد. برای خرید کاتالیزور پژو 405 دو سنسوره قبل از هر چیزی باید بدانید که این محصول دارای استاندارد الزامات آلاینده نیز می باشد و همانطور که از اسمش پیداست؛ تنها مختص برند پژو مدل 405 میباشد.

ریشه بال تقویت شده بود تا در صورت لوزم بشود توپ 30 م م را نیز روی هواپیما جای توپ 20 م م حمل کرد.

بازیابی نمود. شرایط بهینه برای ترسیب پالادیوم و رودیوم به صورت دما برابر 80 درجه سانتی گراد، زمان حداقل 5 دقیقه (تا 10 دقیقه) و افزایش pH به وسیله آمونیم هیدروکسید تا 4/1 تعیین شد.

2. کلاهک اگزوز: این قطعه در انتهای لوله اگزوز نصب می شود تا مانع برگشت دود به سمت ورودی های هوای اتاقک شود و باید به گونه ای نصب شود که در جهت وزش باد قرار نگیرد. علت این امر آن است که ذرات دیزل و در کنار آن بخار و یا دود اگزوز به راحتی در فضای باز پخش می گردد و سبب آلودگی های زیست محیطی نمی گردد.

علاوه بر این از کاربراتور یا انژکتور در موتور انتظار می­ رود سوخت و هوا را به نسبت درستی مخلوط کند. از آنجایی که خرابی هر یک از قطعات سیستم اگزوز مشکلات زیاد و خطرات زیادی را برای خودرو ایجاد می کند؛ از این رو باید در اولین فرصت برای تعمیر و یا تعویض سیستم اگزوز ماشین اقدام کرد.

در موارد بسیار دشوار ، تنها یک چیز از سیستم خروجی اگزوز با صدای بلند نجات می یابد – جایگزین صدا خفه کن قدیمی با یک دستگاه جدید. در همان زمان ، موتور آسیب می بیند – عمر مفید آن کاهش می یابد.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *