بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

۶-قطعه اگزوز را در جای خود قرار داده و فشار داده تا در جای خود محکم شود. اتصال برق باطری و موتور استارت را محکم کنید. باطری را شارژ کنید، سیستم شارژ را کنترل کنید.

اگر به برچسب جدید انرژی مصرف سوخت نصب شده بر روی این موتورسیکلت دقت کنید، سازمان استاندارد برای آنکه بتواند استاندارد جدید خود را به شیوه دیگری به مخاطبین ارائه دهد و ذهن مخاطبین منحرف کند و حقیقت اصلی را مخفی نگه دارد بجای درج میزان مصرف سوخت بر حسب لبتر در هر 100 کیلومتر به واحد گرم بر هر 100 کیلومتر تغییر داده است.

رطوبت یا خشکی آن را تماشا کنید، اگر خشک بود مسیر پمپ شتاب دهنده را تمیز کنید، درصورتیکه مرطوب باشد شمعها را درآورده و پس از تمیز کردن آنها را از لحاظ فاصله تنظیم کنید. بسیاری از کارشناسان به ایمنی و عملکرد این خودرو ایراد گرفته و معتقدند تولید آن نباید تا دههها به همان شکل ادامه مییافت.

اگزوز خودرو در حالت معمولی صدایی تولید نمیکند و زمانی که تغییری در صدای آن ایجاد شود باید دنبال ایراداتی در خودرو باشید.

تبصره 2 ـ راهنمايي و رانندگي ميتواند در صورت لزوم آزمايش مجدد مقررات راهنمايي و رانندگي را پيش از انجام آزمون مهارت عملي از درخواستكنندگان به عمل آورد.

موتور برقی ارزان نیز مانند هر کالای از جمله موارد حائز اهمیت برای کسانی است که دنبال کالای با کیفیت با قیمت مناسب هستند. سوزاندن سوخت های فسيلی گازهای مضر برای محيط زيست توليد می کند که بسياری از دانشمندان معتقدند که به طور کلی به گرم شدن کره زمين کمک می کند، در غير اينصورت به اثر گلخانه ای معروف است.

هسته کاتالیست: در مبدل هایی که ویژه خودروها هستند، از برخی بستر های سرامیکی مونولیتی با ساختار لانه زنبوری استفاده می شود. پست های باطری را تمیز یا تعویض نمایید.

کابل های باطری خراب، یا اتصال ها شل است. دیزل ژنراتور ها، ساعت های طولانی کار می کنند و نیازمند نگهداری هستند. قدرت اسمی این موتور 24.16 اسب بخار است و قدرت واقعی آن 21.59 اسب بخار می باشد شکل آیرو دینامیکی و گیربکس سرعتی آن باعث شده تا با دارا بودن حجم سیلندر 249cc آن در جاده ها با شیب 10% با قدرت و سرعت کاملا خوبی بدون کاش دنده به حرکت خود ادامه می دهد.

15 – هرگونه دخالت و دست کاری در دستگاه سرعت نگار تا خو گراف – در وسایط نقلیه عمومی . در مدار هيدروليک هوا وارد شده است. بنزین داخل باک را کنترل کنید ممکن است بنزین نداشته باشد و درجه اشتباه نشان می دهد.

مورد ۱ هم تا ۳ درصد قدرت رو زیاد می کنه ولی مصرف بنزین رو بالا می بره. صدا خفه کنی که می خرید حتماً باید متناسب با مدل ماشین شما باشد و بتواند صدای اگزوز را قطع کرده یا کاهش دهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *