بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

XME سازنده HGE است که برای مطابقت یا فراتر از استانداردهای OEM برای استفاده در محیط های دریایی خشن طراحی شده است. این سوپر SUV، داخل کابین نیز سبک منحصر به فردی از طراحی داخلی را ارائه می دهد. گاهی اوقات منبع اگزوزهای ماشین های اسپرت به گونه ای ساخته می شوند تا مقداری از صدای خروج دود را پخش کنند و حس خوبی را به راننده القا کنند ، ساختار درونی این منبع اگزوزها بسیار متفاوت از منبع اگزوزهای معمولی می باشد والبته آلودگی صوتی را به طور کامل از بین نمی برد و می توان گفت وظیفه اگزوز را انجام نمی دهد ولی صدای خروج دود را کنترل کرده و نوای خاص و جذابی به آن می دهد ، در شکل زیر ، برشی از یک نمونه منبع اگزوز اسپرت را مشاهده می کنید.

در بخش جلوپنجره نیز، اغلب حذف تمامی پرهها و لوگوی خودرو در جهت ایجاد حس بزرگنمایی در جلوپنجره انجام میشود. ویژگیهای موتور سیکلت خوب • نکاتی در مورد موتور سیکلت خوب. پس از این که این مختصات وارد شد اگر در گزینه ای بخواهیم تغییراتی ایجاد کنیم با کلیک کردن بر روی یکی از اعداد گزینه Line ظاهر می گردد و به این ترتیب می توان بر روی خط مورد نظر رفته و تغییرات را روی آن اعمال کرد.

تنها 191 دستگاه 206 تیپ 4 به صورت SKD ( مونتاژ قطعات بر روی خودروی نیمه کامل که از طرف کمپانی مادر به کشور وارد شده است ) در بازار عرضه شد.

در خودروهای شاسیبلند تغییرات سپر یا نصب گارد نیز انجام میشود. تقویت موتور از دو طریق انجام میگیرد. تغییرات حجم موتور از طریق راههای مختلفی انجام میشود. درروش نخست، توسط یک متخصص، تغییراتی در موتور خودرو اعمال میشود که منجر به افزایش محسوس قدرت پیشرانه خواهد شد و در روش دیگر، با تعویض برخی قطعات اصلی، قدرت موتور افزایش پیدا میکند.

برخی افراد نیز ترجیح میدهند که موتور خودرو را با موتوری با حجم بیشتر تعویض کنند که این عمل در کشور ما کاملا غیرقانونی بوده و جرم محسوب میشود.

ما معتقدیم که همه علاقه مندان به موتورسیکلت باید با توجه به سادگی گردش کار و در دسترس بودن مواد ، این دانش را داشته باشند. از دیگر تغییرات بخش تیونینگ ایرودینامیک خودرو میتوان بهاضافه کردن پایه رکاب، نصب باله (اسپویلر)، اسپلیتر و کانارد، اضافه کردن هود در بخش سقف و اضافه کردن دریچه هوا در قسمت کاپوت اشاره کرد.

26 – دور کردن وسیله نقلیه بعلت نقص فنی . مهمترین هدف تیونینگ فنی خودرو افزایش قدرت و شتاب زیاد است. فیلتر هوای اسپرت مجهز به خنککننده، استفاده از شمعهای اسپرت، نصب سایکلون، نصب هدرز و منیفولد، تغییر چیپ ست ECU، تغییر سیستم اگزوز ازجمله روشهایی است که برای تقویت موتور خودرو از آن استفاده میشود.

تقویت موتور یکی از گامهای اساسی و اصول اولیه تیونینگ در جهت افزایش قدرت خروجی خودرو است. اما متاسفانه تمامی خودرو ها به چنین قطعه ای مجهز نیستند و برخی تصور می کنند که با تعبیه آن در خودرو، شتاب موتور پایین می آید.

برخی افراد تیونینگ را به معنای عام و کلی، افزایش توان و قدرت خودرو میدانند. تعویض گیربکس، سر سیلندر، میلنگ، سوپاپها نیز از دیگر موارد مؤثر در افزایش راندمان پیشرانه خودرو است. مصرف بنزین با اکتان پائین: بنزینهای موجود در ایران اکثرا دارای اکتان پائین در حدود ۸۰ می باشند و این بنزین در بسیاری از خودروها (خصوصا خودروهای انژکتوری) باعث بروز اختلالاتی در نحوه عملکرد خودرو می شوند.

این نسخه از بازی هم تقریبا مانند نسخه قبلی بازی دنبال می شود ، شما باید به عنوان یک راننده کامیون بارهای مختلف را در مسیرهای مختلف جا به جا کنید تا پادشاه جاده ها شوید . در حقیقت باید تاکید کرد که این آمار همچنان بیانکننده شرایط بحران آب در کشور است.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *