بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

به هر دلیلی که احتیاج دارید با ماشین اقدام به جا به جا کردن دوچرخه کنید، پیشنهاد ما استفاده از باربند دوچرخه یا دوچرخه بند روی ماشین است. دوچرخه بند خودرو در انواع مختلفی وجود دارند تا برای اکثر ماشین ها قابل استفاده باشند.

دوچرخه بند صندوقی یا بار بند دوچرخه عقب ماشین یکی از اولین انتخاب ها و تقریبا ارزان ترین راه می باشد که تقریبا روی اکثر ماشین ها قابل استفاده می باشند. این مدل روی درب صندوق ماشین در قسمت عقب وصل می شود و از بدنه عقب ماشین با کمک پد های نرم به عنوان تکیه گاه استفاده کرده و معمولا میله هایی دارد که دوچرخه ها نیز روی آن قرار داده شده و به وسیله تسمه محکم می شوند.

در مدلهایی که در جلو فقط یک صندلی (یک تیکه) وجود دارد صندلی پشت کمر را نمیگیرد و قسمت وسط صندلی خیلی سفت است. بنابراین، یک جار معمولی را جدا کرد، تمام داخلی را بیرون بیاورید (فلوت با پارتیشن ها) و به جای آنها باید (بهتر از فولاد ضد زنگ) لوله با تعدادی از سوراخ های کوچک ساخته شود.

همچنین برای ایجاد یک سفر بی عیب و نقص، مطلب ۱۶ ابزار ضروری و لازم برای ماشین را مطالعه کنید تا با خیال راحت به مسافرت خود برسید.

روش بستن هر نوع هم بسته به طراحی آن در قسمت های مختلف ماشین انجام می شود. امروز در انزل وب روش گام به گام بستن و نصب باربند دوچرخه روی ماشین را آموزش خواهیم داد.

اولین نکته در انتخاب نوع مناسب باربند دوچرخه، نوع ماشین شما است. این خورجین دو قلو برای خرید روزانه شما از بازار محلی بسیار مناسب است؛ استحکام و طراحی ضدآب آن، قابلیت حمل 30 لیتر یا تقریبا 30 کیلوگرم را برای افراد امکانپذیر میسازد.

آنها باید از بین بروند و در این مورد، در پاسخ به آن، صدا خفه کن است. صدا خفه کن در قسمت زیرین خودرو در انتهای سیستم اگزوز نصب شده است.

دوچرخه سواری تفریح و همچنین ورزش پرطرفداری است. اگر حیوان خانگی بزرگ دارید، نگران حمل آن با دوچرخه خود نباشید. با این کیف دیگر نگران افتادن و شکستن بطری های نوشابه خود نخواهید بود. اما همچنان مواقعی هستند که نیاز است دوچرخه خود را با خودرو جا به جا کنیم.

دوچرخه بند ها در انواع مناسب برای نصب روی صندوق عقب، روی سقف و.. این مدل ها می تواند بسته به طراحی خود برای حمل یک تا سه دوچرخه استفاده شوند. یا شاید هم بخواهید دوچرخه خود را به همراه خودتان به سفر ببرید.

اما ممکن است دوست داشته باشید دوچرخه خود را به دل طبیعت ببرید و آنجا مشغول دوچرخه سواری شوید اما وقت یا توان کافی برای طی مسیر با دوچرخه را نداشته باشید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.