بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

برای افزایش قدرت موتور خیلی کارا میشه کرد! در سال 69، 5262 دستگاه نوا SS با موتور 396 375 اسبی به فروش رسیدند در حالیکه مدل ضعیفتر 396 به قدرت 350 اسب بخار نیز فروشی معادل 1947 دستگاه داشت.

بزرگترین خبر در سال 69 خبر تولید مدل فوق العاده منحصر به فرد ینکو نوا 427 بود. گروه تولیدی و صنعتی پیا صنعت ، از شرکت های فعال در حوزه تامین قطعات خودرو می باشد، این شرکت به عنوان مجهزترین اگزوز ساز خاور میانه شناخته می شود و توانایی تولید اگزوز خودرو های خارجی و اگزوز خودرو های داخلی را با بالاترین کیفیت و کسب نشان استاندارد ایران دارد.

اما با توجه به وزن کمتر نوای 427 (حتی سبکتر از یک کوروت 427) مدل L72 ینکو نوا شاید سریعترین خودروی تولیدی توسط کمپانی ینکو باشد. فیبر کربن وزن لوله نسبتا سبک است, به طور کلی عمدتا سیاه و سفید فیبر کربن, دوام قابل مقایسه با فولاد ضد زنگ نیست.

اما با سفارش یک جعبه دنده ی چهار سرعته ی با ضریب دنده های نزدیک به هم به قیمت 184 دلار، یک دیفرنسیال لغزش محدود به قیمت 43 دلار و یک سیستم فرمان هیدرولیک با عملکرد سریعتر به قیمت 84 دلار باز هم هزینه ی کلی از 3500 دلار تجاوز نمی کرد.

به طور کلی حسگر یا سنسور به معنای وسیله ای است که تغییرات فیزیکی و شیمیایی را اندازه گیری و به سینگال الکترونیکی تبدیل می شود . انواع هدرز را میتوان در سه نوع کرومی، فولادی و سرامیکی دستهبندی کرد؛ طراحی یک هدرز باید با توجه به موضوعاتی چون افزایش توان هدرز، توجه به میزان آلایندگی موجود و میزان تاثیری که بر مصرف سوخت میگذارد، خرید هدرز پراید طراحی شود.

بخش میانی در کاهش دما موثر است و بخش انتهایی وظیفه ی کاهش صدا را بر عهده دارد. نکته مهم نصب درست این عایقها برای بهرهوری بیشتر در جهت کم کردن صدا در قسمت کابین است.

خط جوشكاري: در خط جوشكاري پس از اين كه قطعات پرسي در خط ماشينكاري به مرحله مونتاژ رسيد به خط جوشكاري منتقل مي شود، لوله ها و منبع ها به فلانچ ها و ديگر قطعات اگزوز كه توسط پيمانكاران داخل يا خارج از شركت توليد مي شود دور جوش مي شوند، جوشكاري از نوع اگزوز محافظ بي اثر (CO2) يا (MIG) مي باشد.

کاین اس یکی از پورش های جدید است که از اگزوز حرفه ای استفاده میکند . البته در صورتی که نشتی کاملا داخلی باشد، دیگر رویت آن برای شما به این سادگی میسر نخواهد بود. در قسمت عقب خودرو، منبع اگزوز خوش صدای برند GREDDY را مشاهده میکنیم که به صورت مایل نصب شده که برگرفته از مدلها و نمونه خودروهای تیونینگ شده ژاپنی است.

موتور ماشین خود ر بررسی کنید که از نظر سوخت و روغن مشکلی نداشته باشد چون اشکال در موتور باعث سر و صدای زیادی در ماشین می شود که در این صورت باید به تعمیرگاه صداگیری خودرو مراجعه نمایید. در پشت بام؟ در حیاط خلوت؟

در مجموع RKV 200 قیمت پایینتری از سایر موتورسیکلتهای هم رده دارد اما عملکرد فنی آن هم به همین مقدار معمولی است. یعنی خیلی هم کم نمیکنه صدارو! ولی نمیدونم شما چقدر کم بخواید صدارو!

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *