بررسی بخش های سیستم اگزوز ماشین

پس از تماس با کارشناسان رگلاژ، آن ها شما را به تعمیرگاه مطلوب، شما راهنمایی میکنند. پیشنهاد ما مراجعه به شرکت های تعمیرات موتور دیزل و یا تماس با شرکت دیزل پارسیا برای رفع ایراد ، تعمیر و سرویس دیزل ژنراتور و رفع نوسان و دور پایین در موتور دیزل ژنراتور میباشد.

بنزین خام هم میتواندبشود-کاهش عمر انباره های وسط وانتهایی-افزایش موادسرطانزا درمحیط اطراف وداخل کابین خودرو–افزایش صدا-عدم دریافت معاینه فنی برای خودروهای بالای5سال-لذا درجمع بندی کلی برداشتن وحذف آن توصیه نمی شود.

صدا خفه کن سر و صدای پس زمینه ایجاد می کند ، اما می توان آن را کاهش داد و از جلوه ای که می گیرید چشم پوشی نمی شود. پس از این واقعه پیشرانه تلاش خواهد کرد تا آب را متراکم کرده و بسوزاند که این امر منجر به آسیب شدید پیشرانه خواهد شد.

بهتر است همیشه به کوچکترین موارد نیز توجه نموده و بهمحض دیدن شرایط غیرعادی در کارکرد پیشرانه و همچنین مواد خروجی از اگزوز سریعاً خودرو را به مکانیک قابلاعتماد و کاربلد نشان دهید. در اکثر موارد همراه با آب خروجی از لوله اگزوز دود سفید نیز خارج می شود که این مسئله به شما کمک میکند تا مشکل را راحت تر تشخیص داده و با توجه به آن تعمیر کنید و در کل وجود دود سفید از این لحاظ خوب است.

خوشبختانه در اکثر مواقعی که دود سفید از لوله اگزوز خارج می شود مشکلی نیست، چرا که دود سفید خروجی آب چگالش شده بوده که در سیستم اگزوز به وجود می آید و این پدیده معمولا در روزهای سرد صورت می گیرد.

ابعاد نشتی میزان بخار تولیدی را تعیین میکند اما غالباً زمانی که واشر سر سیلندر خراب میشود شما نخواهید توانست از آینه وسط بیرون را ببینید زیرا دود سفیدی همهجا را فرا خواهد گرفت.

نشتی کوچک در خنک کننده ممکن است باعث گرم شدن بیش از حد و صدمه به موتور شود. در صورتی که این قطعه فرسوده شود و چون در زیر ماشین تعبیه شده ممکن است بر اثر کوچک ترین ضربه ای سوراخ شود یا بشکند و این خود باعث مشکلات متعددی در خودرو میشود .

البته این کیت بدنه تغییراتی جزئی داشته تا بتواند به راحتی روی این خودرو سوار شود. دلایل معدودی می تواند باعث خروج مایع هایی مثل آب یا بنزین از لوله اگزوز خودروی شما شوند که برخی از آن ها مشکلی نبوده و برخی دیگر می توانند نشان از مشکل جدی در خودرو باشند.

موادی که از اگزوز خارج میشوند بسته به رنگ، تراکم، حجم و همچنین معنی آنها متغیر است. تنها به راحتی میتواند با فشار دادن گاز و ترمز موتور را به حرکت درآورد یا آن را متوقف کند.

شکاف زیاد باعث عدم ایجاد قوس الکتریکی به صورت صحیح میشود، در نتیجه میتوانید به صورت دستی آن را تنظیم کنید تا مطمئن شوید که فاصله میان آنها به درستی تنظیم شده است و در نتیجه با این مشکل مواجه نخواهید شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *