اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

اگر تنظیم کننده فشار سوخت در خودرو خاموش باشد، میتواند باعث سوختن بیش از حد گاز شود. در قدم اول درپوش بنزین را تغییر دهید چرا که ممکن است خراب شده باشد، اینگونه اگر درپوش گشاد باشد، ممکن است بنزین داخل کابین بریزد که خطرناک هم هست.

این عامل میتواند باعث خارج شدن گاز از اگزوز شود که در نتیجه میتواند از طریق نشت، وارد سیستم تهویه شود و همین امر باعث میشود فضای داخلی ماشین بوی بنزین بگیرد.

بعد از نصب با یک کلیک شما می تمانید جهت خروجی هوای اگزوز خود را تغییر داده و خودرو را بی صدا و یا با صدا نمایید به وسیله این دریچه این امکان را به خودرو خود می دهید که فقط در مواقعی که شما بخواهید صدای اسپورت بدهد.

ماده 145 ـ در راههاي مندرج در ماده (144) كه در كنار آن جاي توقف (پارك) يا شانه كافي وجود دارد به نحوي كه راننده ميتواند با استفاده از آن به كنار برود و با استفاده از آن از عقب رفتن يكي از وسايل نقليه جلوگيري كند، راننده واقع در جهت سربالايي بايد با استفاده از آن به راننده واقع در جهت سرازيري اجازه عبور دهد.

۱۲-در کف” گاید “تلمبه ی کمکی یک ساچمه وجود دارد درست در موازات “گاید” تلمبه ،یک “گاید” دیگر نیز وجود دارد که داخلش یک قطعه استوانه یک ساچمه و یک فنر ظریف قرار دارد چنانچه این قطعات سر جای خودشان نباشند مکش پیستون ها به پیاله ی سرایت کرده و یک مسیر فرعی برای ارسال سوخت برای موتور ایجاد میشود.

وجود نازل ها و زاویه رو به پایین خروجی جت فن ها برای این منظور طراحی شده اند. در اگزوز خودرو هم از این ویژگی استفاده می شود و برای کاهش صدا از تبدیل انرژی ثوتی به انرژی گرمایی استفاده می شود.

در این مرحله میتوان آن را تمیز کرد و مشکل را برطرف کرد. با تعویض درپوش بنزین میتوانید این مشکل را برطرف کنید. پس از رفع مشکل فنی می توانید برای از بین بردن بوی بنزین در خودرو از قهوه استفاده کنید، قهوه بعد از گذشت چند روز بوی بد بنزین را به خود می گیرد.

حال بهترین راه حل برای از بین بردن بوی بنزین در داخل کابین چیست؟ نشت انژکتور یکی از شایعترین دلایل بوی بنزین است که گاهی حتی منجر به انفجار خواهد شد. این گزینه کاملا جدید ساخته شده از چند جزء خواهد بود.

سیستم اگزوز خودرو به صورت پیچیده ای برای اتومبیل ها مفید می باشد به صورتی که با استفاده از اتومبیل می تواند گاز های مضر را خارج کند و به نوعی با استفاده از این سیستم می توان از حرارت موتور اتومبیل کاست.

حرفهاش خیلی بوی نا امیدی میداد، برای همین افتاد دست بیتا و الانم فکر کنم سر تا سر قبرستون خوابیده و خانوادش دارن برای از دست رفتن دخترکی که مسببش خودشون بودن و قاتل روحش زار میزنن. به جای قهوه از جوش شیرین هم می توانید استفاده کنید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *