اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

ساخت یک تانک و رسیدن به مرحله تولید انبوه آن به سادگی نیست و ما سعی می کنیم به این مرحله برسیم.

ما قبل از دانش فنی اورهال کار را شروع کرده و امروز با عبور از این مرحله وارد حوزه مدرنیزه و ساخت شده ایم و توانسته ایم بسیاری از قطعات مورد نیاز را بسازیم و این روند ادامه دارد.

این کارها در روز اول برای ما نشدنی بود اما به لطف خدا و زحمت دوستان محقق شده و امروز در مرحله ای هستیم که نه تنها اورهال بلکه می توانیم تجهیزات زرهی را مدرنیزه کنیم.

اما به جهت مشکلاتی که در زمان جنگ داشتیم دسترسی به این اطلاعات به سادگی برای ما مقدور نبود و این اسناد به روش های مختلفی از جمله غنائم زمان جنگ به دست ما رسیده است. اما در مکان هایی خصوصا داخل شهر و نزدیک به محل سکونت و ادارات و اماکنی چون بیمارستان ها که سکوت محوطه از ضروریات محسوب می شود این گونه صداها قابل تحمل نمی باشد.

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، به واسطه حضور مدل های متنوع و گوناگونی که از کشورهای شرق آسیا و خصوصا چین در بازار ایران عرضه شده اند، نام سازنده هایی را می بینیم که قبلا نه تنها در کشورمان حضوری نداشته اند بلکه حتی بسیاری از افراد و حتی موتوربازان نام آن ها را نشنیده اند.

دارند احتراق از نوع کاربراتورعلت دود سیاه سرریز در محفظه شناور است ، به این معنی که برای تعمیر لازم است کاربراتور جدا شده را تمیز کنید ، جت ها را تغییر دهید و نشانگر بنزین اندازه گیری شده را در داخل محفظه احتراق تنظیم کنید.

این پیشرانه نیز از نوع کارتر خشک است و محفظه ای به نام کارتر به سبک موتورهای معمول ندارد. معمولا تولید کنندگان خودرو به این مشکلات قبل از آنکه فراگیر شوند، پی میبرند. برای این کار از گلویی اگزوز نیسان پاترول شش سیلندر و دو منبع پژو ۴۰۵ استفاده کردم..: گلویی اگزوز متصل به منیفولد دود برای اتصال گلویی به منابع به جای جوشکاری از بست استفاده شد منابع پژویی ضد زنگ مزایای نصب اگزوز دوگانه به نقل از کارشناسان امر عبارتند از..: ۱- افزایش بازده و قدرت موتور نصب اگزوز دوگانه باعث افزایش قدرت حمل بار خودرو یا Towing Force می شود.

31. پیگیری حمل کالا از کشور مبدا توسط مسئول تدارکات خارج. این است که طراحی از خودروی مسابقهای AMG GT3 به صورت مستقیم الهام گرفته شده است. در فرآیند سندبلاست و رنگ آمیزی باید مواظب بود تا رزوه های نصب پیچ سیستم های تعلیق از بین نرود و برای همین، همه فرآیندهایی که اینجا اتفاق می افتد توسط نیروهای کاربلد انجام می شود.

دوست دارم چرخاندن آنها آسان باشد.در مورد آمپراژ ، این واحد خروجی 10 تا 200 آمپر را ارائه می دهد. به جهت اینکه تانک در صحنه رزم باید حد اقل سطح مقطع را داشته باشد، تانک را کوتاه و کوچک ساخته اند و این امر کار مهندسان را سخت کرده است چون باید همه این سیستم ها در یک فضای کوچک جا دهند.

تانک هم باید متناسب با رزم امروز مدرن شود لذا باید تجیهزات را طوری ارتقا دهیم تا علیه تهدیدات وارد عملیات شود. هیدرولیک ) آن ترمز را تا جایی کم می کند که سرعت آن هماهنگ با سرعت سایر چرخ ها شود .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *