اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

مزیت قابل توجه چنین دستگاه کاهش صدا این است که نیازی به افزایش طول سیستم خروجی نیست. موج صوتی با رسیدن به ماده متخلخل ، ارتعاشاتی را بین الیاف مختلف ایجاد می کند و در طول این اصطکاک ظاهر می شود ، به انرژی حرارتی تبدیل می شود.

اگرچه پدال ترمز این خودرو عملکرد ایده آلی ندارد، اما می تواند خودروی در حال حرکت، با سرعت 112 کیلومتر را پس از طی 4.5 متر متوقف کند.

برای سیستم ترمز از روغن پیشنهادی از سوی فروشنده استفاده کنید زیرا روغن های دیگر ممکن است واکنش های شیمیایی ناخواسته ایجاد نمایند. شرکت Grimeca با سیستم ترمز مجهز شده است. صدا خفه کن را به رزوناتور وصل کنید ، با استفاده از اتصالات گیره محکم در ترکیب با ورق آزبست ، دیوارهای مفصلی ضد گاز ایجاد کنید.

این برخورد ها خود شکست فرکانسی ایجاد خواهد کرد و تاثیر قابل توجهی در صدای خروجی اگزوز دارند. در مورد دستمزد نیز گفتنی است جدای از انعامی که باب شده است مشتری به کارگرها بدهد، تمامی مراکز فنی تعمیر اگزوز نرخ ثابتی نداشته و نمیتوان در این مورد با قاطعیت سخن گفت، اما همین قدر بدانید که هزینهای بین 30 تا 200 هزار تومان، تنها دستمزد، تعمیرکار اصلی بوده که این قیمت برای خودروهای چینی و در مرحله بعد خودروهای کرهای تا دو برابر نیز افزایش پیدا میکند.

با نصب یک صدا خفه کن نهایی اضافی ، صدای دستگاه در حال کار را می توان به حداقل رساند.

در نتیجه این اقدامات ، هنگامی که امواج صوتی از طریق صدا خفه کن نصب شده حرکت می کنند ، توسط یک ماده متخلخل جذب می شود ، که به کاهش سر و صدای دستگاه در حال کار کمک می کند.

اگر سر و صدای کسل کننده ای وجود داشته باشد ، این عمل بار دیگر صداها را خاموش می کند ، که باعث می شود دستگاه کاملاً بی صدا باشد. به طور کلی ، هیچ چیز پیچیده ای وجود ندارد.

این دیدگاهدستگاه سرکوب سر و صدا یک قوطی خاص است که توسط لوله ای با سوراخ از آن عبور می کند و بقیه قسمت مکانیسم کاهش سر و صدا با الیاف عایق صوتی مقاوم در برابر حرارت اشباع شده است که با یک توری خوب ثابت شده است.

ناحیه نصب صدا خفه کن دیگر باید منطقه ای باشد که بین کاتالیزور و صدا خفه کن استاندارد قرار دارد. برای رفع دیگر دستگاه کاهش صدا ، یک قطعه لوله را به اندازه مورد نیاز بین صدا خفه کن پایه و کاتالیزور برش دهید.

یک رزوناتور دیگر بین رزوناتور پایه و صدا خفه کن نصب شده است. مبدل کاتالیزوری یک جزء کلیدی سیستم کنترل انتشار گاز خودرو شما از دسته پرفورمنس میباشد که از آلودگی محیط زیست جلوگیری می کند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *