اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

بازده میرایی نیز تحت تأثیر مواد خود پارتیشن ها است: به عنوان مثال ، جایگزینی فولاد با آلومینیوم ، بیشتر از جنس هادی ها ، باعث کاهش قابل توجه حجم می شود. در موتور با کارکرد کم بیشتر رینگ و پیستون و در موتور با کارکرد زیاد خود سیلندر هم میتونه درگیر داستان باشه یا نباشه .

مشکل دیگری که عبور گاز احتراق از رینگ بوجود می آورد، ورود این گازها به محل اتصال میل لنگ می باشد. این گرفتگی دود حاصل از احتراق موتور است که توانایی عبور از کاتالیزور و در نتیجه اگزوز را ندارد.

نور خورشید یکی از مهمترین عواملی است که باعث میشود به رنگ خودرو ، شیشه های خودرو و چراغ های خودرو آسیب وارد شود و کیفیت اولیه خود را از دست بدهند.به طور مثال اگر قرار است خودرویی ۵۰سال عمر کند وقتی در معرض آفتاب قرار گیرد عمر آن تبدیل به ۳۰سال میشود پس همین طور که مشاهده میشود تابش نور خورشید برای بدنه خودرو ضرر خیلی زیادی دارد .

اگر دوازده یا دو شلیک متوالی از آن انجام دهید ، سلاح “بی صدا” به رایج ترین سلاح تبدیل می شود. سایلنسر اگزوز دیزل ژنراتور از دو بخش محفظه خارجی و منبع انبار اگزوز تشکیل شده است.

عیب این طرح پیری لاستیک است و شاخه های یدکی نیز پیر می شوند – حتی بدون استفاده از آنها در صدا خفه کن. در سال ۱۳۷۰ نیز تولید پیکان دوباره آغاز شد و شرکت ساپکو بنیان نهاده شد.

در معابري كه با ترسيم جهت نمابر سطح آن مسير حركت مشخص شده، رانندگان تا حد امكان مسير مشخص شده بر سطح معبر را دنبال ميكنند، مگر اينكه قصد تغيير خط يا توقف يا گردش داشته باشند كه در اين صورت با رعايت كامل مقررات، از مسير مشخص شده خارج ميشوند.

بدنه صدا خفه کن حجیم اغلب مناظر معمولی را می پوشاند ، بنابراین به صورت غیرعادی قرار می گیرد – محور دستگاه بسیار کمتر از محور بشکه است.

اما تمیز کردن این پرکننده ها از رسوبات کربن پودری دشوار است و باید به صورت دوره ای تغییر کرد.

با گرم کردن آنها ، گازها فعال تر سرد می شوند. با این حال ، با شلیک مکرر با چنین خاموش کننده ، با افزایش فشار در محفظه ها و گرم شدن جاذب ، عملکرد دستگاه به شدت کاهش می یابد.

گاهی اوقات ، برای بهبود عملکرد صدا خفه کن ، قبل از آن با آب مرطوب می شود. در این حالت ، صدا خفه کن به دلیل تبخیر آب سرد می شود (اصل عملکرد یک یخچال در یخچال).

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.