اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

با پایین آمدن پیستون یک خلا نسبی در سیلندر ایجاد میشود و هوای خالص از طریق مجرای سوپاپ هوا وارد سیلندر میگردد. 6. خرابی میل سوپاپ یا آب بند نبودن سوپاپ ها.

مشکلاتی مثل پوسیدگی ، شکستگی و سوراخ شدن منبع یا قسمت دیگری در سیستم خروجی دود شایع است. اگر مایعی شفاف و بیبو درزیر اتومبیل خود مشاهده کردید، احتمالا این فقط آب سیستم سرمایشی و گرمایشی (AC) خودرو شما است.

به این یعنی شما باید نسبت به ریختن آب درون مخزن رادیاتور خودروی خود اقدام کنید. از آنجایی که خرابی هر یک از قطعات سیستم اگزوز مشکلات زیاد و خطرات زیادی را برای خودرو ایجاد می کند؛ از این رو باید در اولین فرصت برای تعمیر و یا تعویض سیستم اگزوز ماشین اقدام کرد.

مقاوم می باشند. لازم به ذکر است که طراحی این بخش از سیستم اگزوز خودرو بسیار اهمیت دارد. قطعات خودرویی که در این مرکز به مشتریان ارائه می شوند همواره بهترین کیفیت را دارند. واشر گلویی اگزوز پژو 405 اورجینال یکی از بهترین انواع این محصولات می باشد که از طول عمر بالا و همچنین کیفیت منحصر به فردی برخوردار می باشد.

سپس ، هنگامی که فرکانس تنظیم را می دانیم ، موتور را بارگذاری می کنیم تا دور در دقیقه در نقطه دلخواه روی منحنی در گاز 100٪ باز تثبیت شود.

البته عدهای از مهندسین معتقدند که نصب چنین محصولی، روی کاهش مصرف سوخت هم موثر بوده و نیاز بنزین سیلندرها را تا حدودی کمتر میکند.

موجی که وارد محفظه انباره شده به دیواره ی آن برخورد کرده و بازتاب می شود و به بدین شکل در اثر برخورد با یکدیگر خنثی می شوند.

در واقع زمانی که یک موج صدا حاصل از جنبش و حرکت گاز های داغ وارد منبع یا همان صدا خفه کن اگزوز می شود، بخشی وارد محفظه آن شده و بخشی از امواج هم بازتاب می شود. دستگاه های مورد استفاده در ساختمان های صنعتی و خانگی، ادارات، رو میزی، و همکاران.

استفاده از هواکش در هر مکان بسته الزامی است چون وقتی هوا مدتی در یک مکان بسته محبوس می شود و امکان تهویه وجود ندارد هوا سنگین می شود و تحمل آن فضا برای افرادی که داخل آن هستند بسیار سخت و دشوار می شود.

در صورتی که سوالی در مورد سیستم اگزوز خودرو دارید می توانید در بخش کامنت ها با ما در میان گذارید. سیستم خروجی دود خودرو از شش قسمت کاتالیست، لوله سر اگزوز ( پخش کننده دود ) ، منبع اگزوز ( انباره صدا خفه کن ) ، لوله های رابط ، لوله اگزوز و منیفولد خروجی دود تشکیل می شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *