اگزوز ماشین چیست و چه عملکردی دارد؟

از آنجا که سیستم کانال کشی در پارکینگ ها همیشه بعنوان سیستمی جاگیر و به عقیده بسیاری نامناسب وزشت مطرح بوده است حتی در بسیاری از پارکینگ ها به دلیل حجم زیاد کانال­های تهویه ، طراح ناچار به افزایش ارتفاع سقف پارکینگ برای ایجاد فضای قرارگرفتن کانال ها می­شود، سیستم نوین تهویه پارکینگ با استفاده از فن­ های تأمین و تخلیه هوا و با کمک جت فن­ های پارکینگی، بعنوان سیستمی مناسب در تهویه پارکینگ ها مطرح شده است که با استفاده از آن علاوه بر حذف کانال­ کشی تخلیه هوای پارکینگ، تهویه پارکینگ را با دقت واقع گرایانه تری انجام می دهد و تا حد زیادی صرفه جویی در مصرف برق را با خود به ارمغان می آورد.

ما در این مقاله یکی از ساده ­ترین و کم هزینه ­ترین راهکار را به شما ارائه خواهیم داد، بنابراین یکی از مناسب­ترین روش­ها شستشوی کاتالیست می ­باشد، اما زمانی که بحث شستشو به میان می آید، ممکن است، این سوال در ذهن صاحبان خودرو ایجاد شود که چگونه می ­شود این کار را بدون آسیب رسیدن به خودرو انجام داد؟

در کف برجک هم یه جعبه کراز و یک جعبه حافظه داریم که امکان بارگیری انواع مهمات را برای توپچی فراهم می کند که بسته به نوع هدف از چه نوع گلوله ای برای شلیک استفاده کند. بارگیری و مونتاژ برجک هم مانند بدنه است.

سیستم مخابرات و بی سیم هم همگی در این مرحله نصب می شود. در طرف مقابل بی سیم و مجموعه هایی برای دید فرمانده و دریچه پرتاب پوکه به بیرون وجود دارد.

در برجک همچنین یک تیربار پی کا تی 7.62 هم محور با توپ اصلی وجود دارد. دینام قسمتی از خودروی شماست که با روشن شدن خودرو تمام سیستم های برقی آن را روشن نگه می دارد.

11 بلوکی که مربوط به سیستم استابلایزر است در این مرحله نصب می شود و پس از آن بلوک های مربوط به سیستم گلوله گذاری هم نصب می شود. ما این امکان را فراهم کردیم که دیگر توپچی نیاز نداشته باشد توسط چشمی تصاویر بیرون را ببیند بلکه یک نمایشگر ال سی دی برای توپچی تعبیه کرده ایم که تصویر واضح تری را ببیند و علیه آن عملیات اجرا کند.

امروز ما به این فناوری دست پیدا کردیم و سایت دید راننده و توپچی را اعم از سیستم های سرد شونده و غیر سرد شونده را به تانک ها اضافه کردیم.

در وسط، یک لوله 125 م م بدون خان تعبیه شده که توسط یک سیستم خودکار گلوله ها از مخزن توسط یک بازو به درون لوله انتقال می دهد.

فکر کنید میلیون ها اتومبیل اگر گاز های مضر خود را بدون هیچ فیلتری خارج کنند چه اتفاقی برای کره ی زمین رخ خواهد داد. تا آن زمان هیچ موتوکراس چهار-زمانهای در کلاسهای پایینتر از 350 سیسی نتوانسته بود از پس رقابت با دو-زمانهها برآید اما به نظر میرسید که اوضاع در حال تغییر است.

این سیستم باید طوری کار کند که در فاصله 2500 متری روی هدف ثابت بماند. سختی اینکار در حوزه کنترل آتش و دقت کار در این مرحله بسیار بالا است.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *